17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2017
Říje 2017
vloženo: 13.2.2018 13:28
autor: Petr Selinger

úlovky (svět)

Medvěd z Azerbajdžánu
Medvěd z Azerbajdžánu
vloženo: 1.5.2016 08:23
autor: Radek

trofeje

životní srnec
životní srnec
vloženo: 22.5.2017 19:26
autor: Zuzana wimmerova

zvěř v přírodě

Dva kusy na jedno zmáčknurí
Dva kusy na jedno zmáčknurí
vloženo: 8.1.2015 08:57
autor: Děda z lesa

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

něco staršího
něco staršího
vloženo: 13.8.2014 11:27
autor: Martin Gebrt

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243694 fotek (0 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

kulhavý srnec

Nejsem z těch, kteří se chlubí cizím peřím, ale trofej tohoto srnce od mého kamaráda jistě stojí za vidění, proto ji zde vkládám. Snad mi skromný kamarád odpustí.
Srnčí trofej je fenomén a pro mnohé myslivce představuje jednu z nejatraktivnějších součástí tohoto krásného koníčku jakým je myslivost.
K srnci jen telegraficky...
Sanitární odstřel, srnec vůbec nedošlapoval předním během k zemi (již nevím kterým)a jeho odlov byl jistě na místě.
- věk 3-4 roky
- váha 13 kg, tento handicap se na váze tohoto kusu evidentně podepsal
- výška pravé lodyhy 26 cm
Po ráně na komoru srnec značil výskokem a jelikož měl poraněný přední běh, tak při dopadu předvedl zajímavé salto.
vložil: Mgr. Ondřej Bělka
vloženo: 21.7.2011 20:24
zobrazeno: 3369x
hodnocení: 24 hlasů



Komentáře:

4.8.2011 15:57 vložil Lubomír Stejskal
Super trofej! Lovu zdar!
22.7.2011 23:34 vložil Milan Flora
Lovu Zdar kamarádovi.Trofej vzorově vybílená, jako sníh, paráda.
22.7.2011 15:53 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Ve všem se shoduji s předešlými komentáři. Pane Bělka, ona ta myslivost není opravdu tak špatná. Věřte. Kolikrát já už byl tak naštvaný, že s tím seknu a při tom jsem věděl již dopředu, že příroda a parta dobrých kamarádů to vše urovná.
22.7.2011 10:12 vložil Josef Langmajer
Kamarádovi Lovu zdar ,extra dobrý srnec a vzorně upravená trofej. takhle by to mělo vypadat.
22.7.2011 08:39 vložil René Hlaváč
Ondro lovci Lovu Zdar!,dobra trofej a že by kolega Vilšer udeřil hřebíček na hlavičku,ahoj
21.7.2011 23:51 vložil Radek Švarc
Lovu zdar! Chtěl bych se připojit k panu Lengyelovi s pochvalou za úpravu trofeje. Bohužel asi marně jsem se snažil v sekci diskuze "trofeje" rozběhnout debatu k tématu postupů úprav srnčích trofejí, ale zatím mizérka..... snad se někdo chytnete......
21.7.2011 21:49 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Zranění běhu se podepsalo na trofeji...je dost dobrá.
21.7.2011 20:44 vložil Mgr. Ondřej Bělka
Pane Lengyel díky! Vyřídím.. Nestrašte mne pane Vilšere! ;))
21.7.2011 20:33 vložil Jiří Lengyel,starší
Moc dobrá trofej i fotka,jak vidím,srnec je 3 letý,kamarádovi Lovu zdar a pochvala za vzorně upravu trofeje...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.