17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní?
Životní?
vloženo: 11.7.2013 21:19
autor: Radim Seifert

úlovky (svět)

Můj letošní
Můj letošní
vloženo: 18.1.2018 12:03
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Dnešní oslava sv. Huberta.
Dnešní oslava sv. Huberta.
vloženo: 4.11.2017 17:44
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 1.6.2016 08:30
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení lankasterové jednušky, moje práce.
Nové zapažbení lankasterové jednušky, moje práce.
vloženo: 23.3.2020 20:31
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Berou
Berou
vloženo: 6.2.2018 16:32
autor: Milan Jirmann

myslivecké umění

Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
vloženo: 24.12.2015 11:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362729 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší naháňka

Pozvání z OMS se nedalo odmítnout a tak jsme se dostavili ráno na místě určeném. Počasí bylo docela příznivé trochu umrznuto a sem a tam ležel ještě místy sníh který během deštivého počasí z předchozích dnů neroztál.V průběhu prvních dvou lečí bylo počasí pěkné slabě pod nulou a bezvětří.V druhé leči jsme narazili na černou ,ale chybělo střelecké štěstí a střelil se jen jeden kus. Po druhé leči byla svačina a začalo drobně ale vytrvale sněžit. V třetí leči jsme byli trochu více úspěšnější a střelili jsme opět jedno prase a jednu lišku. V poslední leči jsme nepřišli do žádné zvěře a po té bylo ukončení s výřadem a proslovem k průběhu akce mysliveckým hospodářem s na úplný závěr měl slovo trubač na lesní roh a jeho lahodné tony v zasněženém lese krásně zněly a tím definitivně ukončil poslední loveckou akce v této sezoně.
vložil: František Stehlík
vloženo: 22.1.2012 07:50
zobrazeno: 3505x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

22.1.2012 16:48 vložil David Jirgala
V našem kraji už dávno před měsícem měla 40kg bachiňka (nechci psát lončačka protože to je brzo metaný sele na začátku roku) selátka...
22.1.2012 12:03 vložil František Stehlík
Jiří,tak to se omlouvám za špatné pochopení a rád tě odpovím. Minulý týden když jsem byl krmit ,tak jsem na krmelišti skutečně viděl malé stopy od selátek a tak jsem na to upozornil i kolegy aby dávali skutečně pozor než vystřelí protože pokud půjdou ve vysoké trávě tak nebudou ani vidět a byla by škoda bachny.
22.1.2012 11:24 vložil mader tomaš
Ahojda tak kluci i já múžu potvrdit že jsem už viděl letošní muflonče ale v naší lokalitě je na selátka ještě brzo
22.1.2012 10:54 vložil Jiří Lengyel,starší
Františku,myslel jsem letošní.Minulý týden zde byla fotka také z naháňky,kde měl autor v náručí letošní selátko,které chytli psi.Myslím si ,že lepší je již individuelní lov.Jsou již letošní muflončata,jak zde píše jiný autor,jo, v přírodě je neustále něco nového,ne vždy správného jak bychom si přáli....
22.1.2012 10:22 vložil František Stehlík
Jiří ,selata byla a jedno je na výřadu i když to tak na fotce nevypadá.....to bližší je sele.
22.1.2012 09:30 vložil Jiří Lengyel,starší
Selátka jste neviděli...?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.