17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zřejmě nejširší muflon na světě
Zřejmě nejširší muflon na světě
vloženo: 19.3.2015 11:25
autor: chasse

úlovky (svět)

Ruja 2020
Ruja 2020
vloženo: 2.10.2020 06:25
autor: NH

trofeje

srnci
srnci
vloženo: 29.10.2013 18:46
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Černá zvěř
Černá zvěř
vloženo: 24.1.2018 06:28
autor: Josef Vršan

zbraně

puška mého přítele
puška mého přítele
vloženo: 26.2.2014 22:19
autor: Jan Koller

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

*farbiar*
*farbiar*
vloženo: 15.3.2014 16:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243709 fotek (6 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363204 hlasování fotek (25 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Agginka

vložil: Jaruška
vloženo: 3.1.2013 19:38
zobrazeno: 1775x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

4.5.2016 20:20 vložil Miroslav Zigo
Jé,ta je okouzlující.Barváře miluju,1***
4.1.2013 17:07 vložil Daniel Jahoda
Milující pohled,trochu zasmušile,ale oddaný.O něco málo starší mne ted spí pod židlí. Fera z Brdské hájenky.
4.1.2013 16:54 vložil Jaruška
Děkujeme za komplimenty :-)! Je to hannoveračka, můj první odchov. Naprosto jsem jim propadla a nemohla se s ní rozloučit :-).
4.1.2013 16:53 vložil miloš matras
ten výraz ve "tváři" mají všichni barváři stejný, to žádnej jinej pes nemá, tohle je hanoverák, já měl BB
4.1.2013 14:58 vložil Daniel Jahoda
Fešanda.
4.1.2013 12:53 vložil Ondřej Tomek
Pánové...typické krásné štěně Hanoveráka. Přeji hodně úspěchů!
4.1.2013 11:38 vložil Aleš Pastorek
Možná máte Michale pravdu. To tmavé žíhání by tomu napovídalo, ale ta krásná obličejová maska a výraz pohledu mě více sedí na Bavorského barváře. To by nám na to musela odpovědět paní Lydie. V každém případě, ať je to ta, či ona rasa, fenka je to překrásná.............Úplně mě dostala. Aleš Pastorek.
4.1.2013 11:05 vložil Michal Vokurka
Krásná fenka,ale myslím si,pane Pastorek že je to Hannoverský barvář.
4.1.2013 10:00 vložil miloš matras
Jenom barvář dokáže mít tak ustaraný a přitom přemýšlivý výraz, hlavně aby měla dostatek příležitostí se vyžít, ať vám dělá jenom radost. Na ty špatný věci ( sežraný kuře k obědu přímo z kamen) apod se rychle zapomene. Měl jsem jí 10.5 roku než ji dostala rakovina.
4.1.2013 09:31 vložil Aleš Pastorek
Jedním slovem "NÁDHERNÁ". Jedna z nějkrásnějších fotek štěněte bavorského barváře, jakou jsem kdy viděl......Snažte se ze všech sil udělat z ní toho nejlepšího barváře. Věřím, že se Vám to podaří a bude Vám dělat jenom radost spojenou se spoustou krásných loveckých zážitků........ Aleš Pastorek
3.1.2013 23:01 vložil Tomáš Kraus
Moc pěkná! Ať Vám dělá jen radost!
3.1.2013 21:06 vložil Branislav Lukáč
Je rozkošná.
3.1.2013 20:49 vložil František Zapalač
1*
3.1.2013 20:16 vložil Filip Pětivlas
krásná
3.1.2013 19:46 vložil Lukáš Turecký
Tohle je prostě nádhera. Přeji spoustu nádherných zážitků.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.