17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podhorský král. č. 3.   17.10.2019
Podhorský král. č. 3. 17.10.2019
vloženo: 21.10.2020 07:50
autor: Ivo Lajčok

úlovky (svět)

Maďarsko 2013
Maďarsko 2013
vloženo: 3.2.2014 17:42
autor: Karel Maršík

trofeje

Trofej jelena z úlovků
Trofej jelena z úlovků
vloženo: 24.11.2016 13:52
autor: Ondřej Tomek

zvěř v přírodě

Skok
Skok
vloženo: 21.1.2015 19:37
autor: zdenek spacek

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 27.8.2015 07:00
autor: jirka krbeček

fotopast

jelínek
jelínek
vloženo: 21.6.2019 16:05
autor: Michal Vokurka

myslivecké umění

Autor neznámý I.
Autor neznámý I.
vloženo: 14.1.2017 13:48
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243667 fotek (0 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761007 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362980 hlasování fotek (10 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

boudoucí psovod

dnes ve 14.41evropského času se mi narodil budoucí psovod mé smečky Eliška Báčová 51 cm a 3,63kila je to moje holka zelená a my té škodné spolu ukážeme
chtěl sem ju vyfotit s mou smečkou ale s tou mě do porodnice nepustily ha ha ha .
vložil: tomas baca
vloženo: 16.3.2011 23:26
zobrazeno: 2053x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

8.4.2011 15:32 vložil Martin Kreuzer
Přidávám se ke gratulacemi. Ať ti dělá ta tvoje smečka i snovým vůdcem jenom radost.
20.3.2011 16:34 vložil Petr Hamerník
Gratulujeme a přejeme vše nejlepší. No jo Jaro... mláďátka...Jen tak dál...:-)
19.3.2011 17:04 vložil Petr Samek
Pro Jardu Zemánka ! Já když jsem se ženil, tak jsem ženě slíbil, že budeme mít max. 2 psy. Když jsme k těm dvěma psům pak ještě doma měli 15 fen, tak pochopila můj smysl pro humor. Zlatá holka, mám ji dodneška!
18.3.2011 16:30 vložil R V
Gratuluji!!!
17.3.2011 23:16 vložil tomas baca
děkuji všem za přáníčka ,omlouvám se že je to v této sekci ale já byl včera trochu ,,znaven,, tak dík za pochopení
17.3.2011 21:55 vložil Jaroslav Zemanek
Petře to já bych chtěl něco podobného možná v budoucnu,ale pokud mi to zakážou tak nic nebude. :-D Hlavně zdraví
17.3.2011 19:04 vložil Petr Samek
Já když jsem se ženil, tak jsem se taky chtěl fotit se svou smečkou před úřadem ale protože jsem měl v té době pět bulterierů a dva stafordy, tak mi to nakonec taky neprošlo. Blázni jsme ale asi stejný !!!
17.3.2011 18:59 vložil Petr Samek
Tak Tome, ať Ti roste do krásy a následuje Tě po loveckých chodnících.
17.3.2011 18:18 vložil Limberský Jiří
Tome,gratulace a přání pevného zdraví děvčatum,ale i tobě(jestli ovšem správně slavíš:)
17.3.2011 18:11 vložil Limberský Jiří
Tome,gratulace a přání pevného zdraví děvčatum,ale i tobě(jestli ovšem správně slavíš:)
17.3.2011 18:06 vložil René Hlaváč
Gratulace Tome ať roste jako zvody a hlavně ať jsou holky v pořádku a zdraví
17.3.2011 17:59 vložil jakub tůma
Gratulece ať je zdravá a přeji co nejvíce ulovené škodné
17.3.2011 16:39 vložil Zdeněk Jiřinský
Také moc gratuluji
17.3.2011 15:43 vložil Roman Trojka
Gratuluji a malé Elišce přejí šťastný život! (mohl jsi to vložit do kategorie lidé:-))))
17.3.2011 15:14 vložil Blanka Klatovská
Gratuluji.
17.3.2011 11:28 vložil Marie Petrová
Tome, gratuluji k budoucímu kynologovi.
17.3.2011 10:54 vložil Robin Vytisk
gratuluji
17.3.2011 10:29 vložil Jiří Lengyel,starší
Přeji 100 let....
17.3.2011 10:26 vložil Gabriela Miketová
Krásné mimi, moc gratuluji
17.3.2011 07:42 vložil Ondřej Giecek
Tome, taky moc gratuluji, hlavně ať je zdravá.
17.3.2011 00:38 vložil Martin Neuhort
Moc gratuluju.Je krásná.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.