17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk z Boleradic
Daněk z Boleradic
vloženo: 29.10.2018 21:46
autor: Bronislav Malinka

úlovky (svět)

Jelen
Jelen
vloženo: 15.9.2015 12:34
autor: Radim Hlaváček

trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

Kompletní repase "zetky",moje práce.
Kompletní repase "zetky",moje práce.
vloženo: 29.3.2020 15:06
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 11.7.2017 20:17
autor: Michal Vokurka

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší večerní úlovek.

Oba kusy lončáci uloveny večer u rybníka,kde jsou již nastěhovány v rákosí.Po 22 hodině vytáhli na ostrniště tři kusy stejně velké a než jsem je stačil prohlídnout,byli předemnou na 30 metrů.První osamocený kus po ráně zůstal v ohni a zbylé dva po pár metrech zastavují a dávají mi šanci na druhý výstřel.Úhoz střely napovídá,že rána byla úspěšná.Po nezbytné chvíli docházím po pobarvené spotě k zhaslému druhému kusu,který po ráně na játra odeběhl dobrých 150 metrů a těsně před rákosem zůstal.Není dobré pomyšlení na dosled v rákosí při baterce,kdo to zná,vím o čem mluvím.První lončák bachyňka 62 kg,druhý kňorek 76 kg.
vložil: Milan Ječný
vloženo: 8.9.2011 01:05
zobrazeno: 4803x
hodnocení: 29 hlasů



Komentáře:

8.9.2011 20:57 vložil František Doškář
Mildo,Lovu zdar.
8.9.2011 19:09 vložil Milan Ječný
Přátelé,zdar.Názory na lov se různí,ale pokud ve sdružení střílíte více černé než drobné,tak rovnováha v přírodě není dobrá.Ještě před pěti lety bylo dostatek zajíců i s bažantem to nebylo špatné.Co se dnes pěstuje,řepka a obilí.Pokud se u střílení používá mozek,tak asi by bylo špatný střelit bachyni od selat.Letos v únoru jsme na kukuřičném strništi lovili 15 kg selata,kterých velká bachyně vodila 8-10.Taky nám bylo vyčítáno,proč střílíme tak malá selata.Ale pokud se neodloví co největší počet selat,stavy stále porostou,ale musí se zákonitě odlovit i bachyně.
8.9.2011 16:59 vložil Roman Ščerba
Mílo,jednou jsem dosled v rákosí zažil.Naštěstí jsem šel asi 10m,pak jsem našel prase zhaslé.Je to divný pocit když všechno okolo šustí a není před sebe vidět ani na půl metru.Upřímné LOVU LESU ZDAR.
8.9.2011 16:33 vložil Jan Novák
Milane Lovu zdar a jen tak dál...
8.9.2011 10:29 vložil Daniel Hanzal
Lovu zdar a upřímně 2 ks černý je i můj velký sen o to víc blahopřeji
8.9.2011 09:05 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar!
8.9.2011 08:39 vložil Martin Till
Lovu zdar,pěkní macani:-))).1+
8.9.2011 08:36 vložil Richard Kovalčík
LOVU ZDAR.
8.9.2011 07:00 vložil Tomáš Dvořáček
Lovu zdar (a k bachyňce obzvlášť)
8.9.2011 06:23 vložil Roman Semerád
Té bachyňky je škoda :-(
8.9.2011 06:21 vložil Josef Vršan
Lovu zdar -jen tak dál
8.9.2011 05:19 vložil Milan Flora
Mildo, dobrý úlovek. Lovu Zdar!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.