17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen 2013
Jelen 2013
vloženo: 7.4.2016 07:31
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Sibírsky los - Rusko
Sibírsky los - Rusko
vloženo: 14.2.2017 14:36
autor: mirojevo

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

Signálka  :-)
Signálka :-)
vloženo: 27.2.2012 16:38
autor: Vít Hlavica

zbraně

      Sauer S202 - Classic, ráže .30-06 Spr.
Sauer S202 - Classic, ráže .30-06 Spr.
vloženo: 5.1.2015 10:19
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

zase kamaráti
zase kamaráti
vloženo: 15.12.2017 15:06
autor: carli

myslivecké umění

Glejt na krále honu
Glejt na krále honu
vloženo: 12.11.2017 08:23
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243699 fotek (5 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363125 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dino - Slovácký pohár 2012

vložil: Jiří Háza
vloženo: 17.12.2012 17:02
zobrazeno: 1780x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

18.2.2013 22:16 vložil Míja
1***
17.2.2013 08:22 vložil Karel Krátký
krásnej pes jsem rád že jsou tady i příznivci tohoto plemene mám taky štěnně ast a doufám že se mi ho podaří vycvičit a bz a bzh jinak na pobarvené stopě mě pracoval už v 5 měcících a docela mu to šlo
19.12.2012 12:55 vložil Jiří Háza
Toto plemeno vřele doporučuju. Dbejte ovšem na naprostou důslednost při výchově a doporučuju od štěněte častý kontakt s ostatními psy. Rozhodně ho jiný pes nesmí napadnout... Kontakt na naši chovatelku je zde: http://blossomstaff.cz/cz/
19.12.2012 11:30 vložil roman suchý
supr, taky si chci pořídit am stafa, jen tak dál :-)
19.12.2012 09:30 vložil Jiří Háza
Akorát bych měl o něj v případě černé celkem strach, protože on si myslí, že je nejsilnější a asi by to s ním špatně dopadlo. Černou jsem s Dinem ještě nikdy neměl možnost dohledat, protože zatím nejsem myslivec a ani známí mě zatím nevolali na dohledání. Na černou prostě nemám zkušenost a v případě, že nebude zhaslá, nevím, jak by se Dino choval...
19.12.2012 01:53 vložil Jakub Pechlát
krásnej pes..začínaj se tu oběvovat čim dál častšji :-) myslim,že to jsou dobrý psi,hlavně na černou...
18.12.2012 23:14 vložil Masaj
Njn, češi jsou konzervy.Černá by mu asi voněla víc...:-)
18.12.2012 10:50 vložil Jiří Háza
Dobrý den, díky za kladné ohodnocení. Ty fotky jsou z lesních zkoušek, kde jsme dohledali za 3, ale ze všech 10ti disciplín jsme ten den bohužel nezvládli nahánění (sám dodnes nevím proč, ale je to prostě práce se zvířetem...). V neděli na barvářských zkouškách byla stopa velmi náročná, ale naštěstí jsme kus dohledali za 1. Je to můj první pes a navíc plemeno Americký stafordšírský terier, který je u nás vnímán všelijak, takže i tento výsledek považuju za osobní úspěch a především se toto plemeno snažím prezentovat jako fantastického lidského společníka, který je v dobrých rukou také schopen výcviku a složení zkoušek. Jiří Háza
18.12.2012 10:26 vložil Masaj
Krásnej pes...
17.12.2012 18:23 vložil David Jirgala
Jak jste dopadli?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.