17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Muj prvni
Muj prvni
vloženo: 27.9.2019 21:13
autor: Milan Dejda

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

Neoddělitelné
Neoddělitelné
vloženo: 15.3.2018 08:51
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Skok
Skok
vloženo: 21.1.2015 19:37
autor: zdenek spacek

zbraně

Vzpomínka na dědu
Vzpomínka na dědu
vloženo: 8.1.2012 13:44
autor: Ivo Kolář

fotopast

vlk na uhynutom jelnovi
vlk na uhynutom jelnovi
vloženo: 8.3.2013 14:33
autor: Lukáš Rusko

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362771 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jedna celokovová nora

Délka 6m, 2 vsuky, 1 kotel, vykopáno, poskládáno, zaházeno pracovní jednotkou v síle jednoho muže za 4,5hodiny. Náklady 0.
vložil: Jaromir Vávra
vloženo: 26.6.2014 13:49
zobrazeno: 2769x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

9.7.2014 06:23 vložil Pavel Konečný
Pane Jaromíre,bez ohledu na názory ostatních ,, záporných reakcí ,,děláte něco pro myslivost.Lovu Zdar,škodné zmar.
8.7.2014 20:03 vložil Jaroslav Mrázek
Pro Tomáše D. V porovnání s plotovkou, které se dělají ve standartním rozměru 400x200x200 to tak vypadá. Možná že by se tam fakt ten ohař Antonína Pospíchala vešel:-)
4.7.2014 19:31 vložil Tomáš D.
Pokud máte s kovem kladnou zkušenost, tak proč ne, ono to opravdu mate a vypadá, že se jedná minimálně o průměr 45 centimetrů a víc
30.6.2014 20:53 vložil Jaromir Vávra
:D Liškám kov nevadí a jezevcům už vůbec ne. Nezáleží na materiálu, záleží na umístění. Chtěl bych vidět ohaře, který se proleze 30-tkou :D. Zkuste se někdy podívat z čeho staví Němci - a to jsou Páni myslivci...ne jako zdejší nedouci :D
28.6.2014 16:25 vložil Lukáš z lesa
Ach jo, co fotka to negativní reakce, proč mě to připadá jako dobrý nápad ;) Lovu zdar !!
28.6.2014 02:07 vložil jirka hanys
Seš dobrý kopáč,klobouk dolů.Ale to je tak vše!
27.6.2014 07:55 vložil Antonín Pospíchal
No paráda,jestli to jsou dvoustováky, přijel bych si zanorovat s ohařem.(to byl pokus o žert) Přeju,aby to fungovalo. Lovu zdar!
26.6.2014 23:22 vložil Karel Kolář
Mno, kdyby někdo chtěl postavit u mě v lese umělou noru z tohodle materiálu, tak nevím, jaké by se nadál ode mne reakce. Připadá mi to skutečně spíš uklízení plechového odpadu. Už vůbec bych nebyl ochoten akceptovat plastové roury. Inu každému co jeho je :-).
26.6.2014 23:04 vložil Martin Matustik
ja mam zkušenosti s tim že liškam se do kovovych nor moc nechce spiš teda vubec ale možna je to u vas jinak
26.6.2014 22:32 vložil Rostislav Lidmila
Plech a umělá nora? Přeji Vám mnoho úspěchů,ale....
26.6.2014 22:06 vložil Jaromir Vávra
Kafe s kapkou strychninu nemá chybu :D vřele ti ho doporučuji :D. Na poslední fotce je vidět, že žádný plech už vidět není, vše je pod zemí a tedy dostatečně estetické. A pokud ti vadí ekologické hledisko, plech se rozpadne určitě dříve, než plastové trubky, které také používám, nebo igelit, který nepoužívám, ale spousta lidí ano - na izolaci. A plech má spoustu výhod - je lehký, tvárný a vydrží a v noře je sucho.
26.6.2014 14:07 vložil Jaromir Vávra
chybička - délka 8m :)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.