17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Môj tohotoročný
Môj tohotoročný
vloženo: 6.10.2016 21:21
autor: Igor Málik

úlovky (svět)

Sibírsky los - Rusko
Sibírsky los - Rusko
vloženo: 14.2.2017 14:36
autor: mirojevo

trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan

zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Na újedi 3
Na újedi 3
vloženo: 26.10.2017 19:13
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

***
***
vloženo: 16.8.2015 15:03
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761024 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

muflonče

omlouvám se za bok, ale na levé straně je výstřel a nebyl nejkrásnější na focení...
vložil: Aleš Mudrák
vloženo: 14.12.2011 08:56
zobrazeno: 3543x
hodnocení: 4 hlasů



Komentáře:

14.12.2011 23:16 vložil Jakub Kodeš
Pane Šilc máte pravdu, nemá cenu si kazit náladu. A panu Mudrákovi se omlouvám za tu výměnu názorů zrovna u jeho fotky.
14.12.2011 23:02 vložil MAREK ŠILC
Lovu zdar! Pane Kodeš to že p. Stehlík "káže vodu a pije víno" je jasné všem, co zabrousí do jeho prezentace. Prosím nekazme si náladu a názor na tento přínosný web polemikou nad názory samozvaného moralisty. Jsme jen lidi a nikdo není dokonalý. Tradice se mají dodržovat, ale ty se taky v běhu času vyvíjí a co je nemyslivecké dnes, zítra může být jinak.Příkladů třeba jen ve způsobech lovu a použití pomůcek za posledních deset let je mnoho.
14.12.2011 19:04 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
14.12.2011 18:53 vložil Jakub Kodeš
A ještě jedna věc pane Stehlík. Úspěšnému lovci se popřeje Lovu Zdar! Ale to takovému strážci našich tradic nemusím připomínat že?
14.12.2011 18:50 vložil Jakub Kodeš
Pane Stehlík prvně začněte dávat zvěři poslední hryz a za ,,čepici,, si dávejte úlomek, pak si můžeme povídat o tom jaký jsem myslivec ano?
14.12.2011 17:52 vložil Michael Brož
Přeji Lovu zdar!
14.12.2011 17:47 vložil František Stehlík
Pane Kodeš, to ,že poukáži na porušení tradic naší myslivosti není nic špatného a pokud máte takové názory tak jak já vás pozoruji ,tak bych rád věděl kde jste složil zkoušku z myslivosti. Pokud je za co chválit , tak chválím a gratuluji.Jste asi také jedním z těch co si raději odložíte čepice a zbraň na zvěř co?
14.12.2011 16:01 vložil Jakub Kodeš
Pane Lengyel, chvilku už tyto stránky navštěvuji, co si tak pamatuju, pomalu každé druhé foto měsíce bylo podobného ražení. Ulovená zvěř s významnou trofejí a u ní (i na ní)zbraň a klobouk. A přesto měla nejvíce hlasů. Poslední dobou se zde objevují daleko horší prezentace. Lidi tady už pomalu nejsou schopní za nic pochválit a upřímně pogratulovat. To je můj názor. Taky si myslím , že některé fotky sem nepatří ale některé přehnané reakce taky ne. Přeji hezký den :)
14.12.2011 15:46 vložil Jiří Lengyel,starší
K úlovku Lovu zdar!Já se zas domnívám,že ne všechny fotografie se zde musí prezentovat.....
14.12.2011 15:16 vložil Jakub Kodeš
Pane Stehlík, tento komentář od Vás čtu pořád,na každém se něco najde. Ani moje fotky nejsou dokonalé, ani Vaše! U ulovených prasat zásadně chybí poslední hryz a za beranicí také úlomek nevidím, to jste myslivec!? Prosím Vás nechejte těchto dohadů, je to už unavující, poslední dobou tu neni fotka u které by někdo do někoho nerýpal. Pane Mudrák Lovu Zdar!
14.12.2011 14:28 vložil František Stehlík
Za ten opačný bok se neomlouvej...dělá se to tak,že na ten výstřel dáš kousek klestu a tím jej zakryješ. To by mě ani tak nevadilo,ale to co tu je už koukám pravidlem ,že si klidně položíš zbraň a čepici na ulovenou zvěř to není odpustitelný...to jsi myslivec?!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.