17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první zlatý Muflon.
Můj první zlatý Muflon.
vloženo: 10.9.2013 20:07
autor: Filip.S

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

Zatoulané
Zatoulané
vloženo: 2.11.2017 09:01
autor: Děda z lesa

zbraně

Zajímavý nůž s baterkou
Zajímavý nůž s baterkou
vloženo: 6.4.2015 08:57
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
vloženo: 23.7.2020 21:20
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243694 fotek (0 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Příprava na zimu

Program na sobotu,
Minulou sobotu, jsme napravovali nedostatky uplynulých deseti let. Já, Kamča a Mireček, a kamarád „Loudal“ s nakladačem. Nejprve nám kamarád „Loudal“ s nakladačem vytahal seno – hnůj, deset let starý. To je přesně doba, kdy bývalý nájemce režijní honitby navezl naposledy jelení krmelec pod Zlatou cestou. Seno bylo tak „kvalitní“, že se ho ani v uplynulé zimě zvěř vůbec nedotkla. Byla to skoro metrová vrstva uleželého sena „hnoje“. Ručně to ani nešlo. Celá přední strana nám upadla. Nejprve Kamča douklidila ručně prostor krmelce. Já a Mireček jsme mezitím nachystali potřebný materiál. V první řadě bylo nutné dát nové trámy pod podlahu a dát pár nových fošen, aby seno neleželo na zemi. Potom jsme upravili čelní stranu tak, že žebřiny nejsou na pevno, ale jsou v ocelových objímkách, tak aby při navážení nového sena šlo celé čelo otevřít. Otevírat to jde zcela, nebo jen jedna třetina, nebo dvě třetiny dle potřeb pro snadnější manipulaci se senem. Jdou sem dát i kulaté balíky. Doma ještě dodělám dveře do štítu. Takže teď už je krmelec připravený na další sezonu, stačí navézt seno.
vložil: Josef Vršan
vloženo: 14.8.2013 06:51
zobrazeno: 4752x
hodnocení: 44 hlasů



Komentáře:

18.8.2013 21:56 vložil Martin Vojtěch
Dobrá parta je vždy základ!
18.8.2013 19:22 vložil Blanka Klatovská
Radost pohledět.
15.8.2013 15:32 vložil Jan Bachratý
S kamarády jde práce od ruky a radost s vykonaného díla odmněnou!1*
14.8.2013 22:46 vložil Milan Ječný
Pepo,hodně dobrý.
14.8.2013 22:10 vložil Václav Karmazín
1***
14.8.2013 22:00 vložil Zbyněk Oliva
Velice dobrá a záslužná práce 1****
14.8.2013 16:06 vložil Lubomír Prokeš
Dobrá práce Pepo 1****
14.8.2013 13:50 vložil Kamil Plíšek
Záslužná práce 1***
14.8.2013 10:44 vložil René Hlaváč
Pěkná práce.1***
14.8.2013 10:27 vložil Miroslav Jiráček
Krásná práce 1***
14.8.2013 10:07 vložil Michael Brož
1***
14.8.2013 09:47 vložil Miroslav Franěk
1***
14.8.2013 08:59 vložil František Mlčoch
1*!
14.8.2013 07:06 vložil Jaroslav Vlosovský
Pepíku dobrá práce. Tak to má být....1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.