17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Doprovod 2013
Doprovod 2013
vloženo: 24.3.2014 15:32
autor: Václav Hlaváček

úlovky (svět)

Ruja 2020
Ruja 2020
vloženo: 2.10.2020 06:25
autor: NH

trofeje

Můj páteční.
Můj páteční.
vloženo: 5.8.2020 07:27
autor: Ladislav Bodi

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

Kdo ho chce?
Kdo ho chce?
vloženo: 24.10.2015 22:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř II.
Igor Pičulin - Slovinský malíř II.
vloženo: 23.7.2020 21:19
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761019 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363019 hlasování fotek (49 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dalsi lisak

Uloven vecer na ujedi,brok 3.5mm,Firochi magnum,vzdalenost 35m, letosni 24liska,za 4 roky ve spolku 86kscim vic je lovim tim vic jich je
vložil: Milan Dejda
vloženo: 13.12.2019 10:46
zobrazeno: 6818x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

15.12.2019 04:58 vložil Martin Vaculík
Lovu zdar!
15.12.2019 00:36 vložil Drahoš Hikl
Milane je vidět,že jsi na na chytré zrzečky plně připraven,tak ať brzo máš jubilejní:-)
14.12.2019 17:34 vložil Milan Dejda
Ahoj vsichni,jo lisci zazvereni je perfektni,sousedime s LCR,ktere pronajali honitbu soukromnikovi,to je to nejhorsi co se mohlo stat,lisky a hlavne nic tam nelovi,ma to jako pracku na prachy( hotelier z Prahy) tudiz z jejich lesa k nam migruje vse co tam zije od skodne po prasta a u nas to skodi na husto.Lisky lovim prevazne na cekane u hranic s timto soukromnikem,vabim na videnou zajecim vrestidlem od kamarada,muzu rici,ze funguje lepe nez co jineho,jinak mam nekolik ujedist a hlavne denne obeznavam nory at mnou vyrobene umnelky nebo prirodni, Mam dva norniky( jezevciky) oba vyhani tak nemam potrebu kopat???? A hlavne je pro mne lov lisek vyzva,a liska souper,kteremu vzdy vzdam cest. Pouzivam NV Pard 008+ ,ktery mam nastreleny na 3 zbrane a nemam s nim jediny problem,nejradeji lovim ZH ckem 224,ktere mi luxusne kryje a tema magnumama od Firichi se nebojim strelit lisku na 50m. Mam od ZH sbirku vsech zbrani co kdy vyrobili (3 trezory) a toto ma nejlepsi soustrel a kryti,jen mi chybi kulova koza 7x65R ale uz mam rozjednano ????.Jeste k liskam,nelovim je v dobe kdy maji mlade koncim s lovem v pulce Brezna a zacinam v Cervnu proste i liska ma pravo vychovat potomstvo to je jen muj pohled.Skoda,ze u nas neni za celou zimu snih to miluju,vabeni a lov na snehu.
14.12.2019 07:23 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
13.12.2019 21:56 vložil Josef Polívka
Lovu zdar! Budu se opakovat, ale jedná se o opravdu úctyhodné číslo. Zasloužíte můj obrovský respekt. Mohl byste se více rozepsat, jakým způsobem lovíte, co vše používáte za techniku (noční, termovize), čím vnadíte, čím vábíte, na kolika místech, atd? Děkuji a ještě jednou upřímné Lovu zdar!
13.12.2019 21:05 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
13.12.2019 19:32 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar!Liščí honitba:-D
13.12.2019 14:48 vložil Václav Bujáček
Lovu zdar.
13.12.2019 11:32 vložil Jiří Šikl
Lovu Zdar
13.12.2019 11:26 vložil Pavel Charvát
Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.