17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Bronzový beran
Bronzový beran
vloženo: 17.5.2012 18:06
autor: Obora "Kuřim"

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 19.10.2014 17:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Nebezpečná parta v revíru
Nebezpečná parta v revíru
vloženo: 16.1.2018 09:04
autor: eduard lukáš

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.10.2012 08:32
autor: Marek Drha

zbraně

Lovecký tesák s damaškovou čepelí
Lovecký tesák s damaškovou čepelí
vloženo: 13.2.2016 11:34
autor: Karel Obrtál

fotopast

**
**
vloženo: 26.1.2020 10:36
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

zátišie s farbiarom..
zátišie s farbiarom..
vloženo: 22.5.2013 16:13
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362833 hlasování fotek (37 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

první životní hatrick

Je to vzpomínka na jeden z úspěšných loňských podvečerních lovů.Po ulovení muflončete a následném stažení z kopce dolů na cestu, mi během 5 minut na místo nástřelu došli dvě samostatné selata.Začaly sbírat ze sněhu barvu ,která tam zůstala na nástřelu.Nevěřícně jsem na ně zíral,ale pak jsem se rozhodl jedno z nich ulovit.Opřel jsem se o strom a na vzdálenost 60 metrů namířil na jedno z nich.K mému všeobecnému veselí - zůstalo v ohni a pomaličku mi klouzalo z kopce ke mě.Druhé ze selat popoběhlo do svahu a otočilo se směrem na mě.To už jsem měl přebito a znovu prst na spoušti.Lesem se rozlehla další rána a i druhé sele klouzalo v kotrmelcích z kopce.Srdce mi tluče ještě dnes při vzpomínce na tento večer,protože se mi ulovit 3 kusy na jedné vycházce ještě nepovedlo.
Huberte,Diano děkuji.....
Tato příhoda jen potvrzuje pravidlo,že lov končí až odchodem z honitby domů a vyvrací poučky,že když jdu na černou, tak na nic jiného nestřílet,protože si je zradím,ale to je na zvážení každého lovce
vložil: Mirek Bednář
vloženo: 25.2.2011 20:15
zobrazeno: 3397x
hodnocení: 42 hlasů



Komentáře:

4.3.2011 08:30 vložil Petra M
Lovu zdar a víc tak úspěšných lovů :)
27.2.2011 11:46 vložil petr marek
Lovu Zdar. Pěkný lov.zážitek a jeden mamut.
26.2.2011 19:36 vložil Petr Pořádek ml.
Přesně jak píše kolega Prášil, já jednou fotil takto šikovně dvě selata a nikdo něvěřil, že ty 30kg selata z fotky mají ve skutečnosti méně než 80 Kg :-) Parádní úlovek. Lovu zdar!
26.2.2011 18:32 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Když se daří, tak se daří. Škoda, že fotka je už za tmy.
26.2.2011 16:59 vložil PRÁŠIL FRANTIŠEK
Lovec je focen až za muflončetem,takže se to zdá o dost větší.No snad nám lovec sám napíše zda sele nebo lončák,ale přikláněl bych se k lončákům.Lovu zdar.
26.2.2011 09:03 vložil Josef Malaník
jestli jsou tohle selata, tak já jsem mamut. kolik měli odhaduju to na cca 55kg, čím to krmíte??
26.2.2011 08:21 vložil vlastimil kubanik
LOVU ZDAR .šikula
25.2.2011 20:56 vložil Puff
Lovu zdar,opravdu pěkný zážitek a opravdu dobrá selata

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.