17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk
Daněk
vloženo: 7.11.2012 14:41
autor: Vlastimil Platil

úlovky (svět)

 už je v Alpách zase klid
už je v Alpách zase klid
vloženo: 18.9.2020 09:04
autor: Antonin Mikulec

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 9.7.2019 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Spokojená
Spokojená
vloženo: 5.2.2017 08:29
autor: Martin Hruška

zbraně

DOBRÁ PRÁCE.
DOBRÁ PRÁCE.
vloženo: 22.12.2012 07:49
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

a je to tu !
a je to tu !
vloženo: 23.9.2016 13:15
autor: pali1

myslivecké umění

farbiar
farbiar
vloženo: 26.3.2014 19:07
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760980 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362827 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj svišť od Kaprunu

Svišť je uloven 19.8.2011 na stráni přehrady mooserboden nad městečkem Kaprun v Rakousku. Je uloven na 110 m ráže 222 rem. s radou průvodce mířit 4 cm pod slecho, což se mi zas tak nepovedlo a byl uloven na komoru, čímž ještě odešel cca 2 m a já měl to štěstí, že zatahoval do nory, kdy mu z ní vyčnívaly již pouze zadní běhy, dále už nemohl. Rada průvodce mířit 4 cm pod slecho je z důvodu toho, aby svišť měl touto ranou přestřelenu páteř a tím neodešel z nástřelu a nemohl nenávratně zmizet v noře.
vložil: Pavel Číp
vloženo: 23.8.2011 10:51
zobrazeno: 5009x
hodnocení: 22 hlasů



Komentáře:

1.6.2012 13:15 vložil Petr Rolinc
Lovu zdar Pavle!!! Jak sme zapijeli toho Slávkového srnca jsem si příběh poslechl a velmi rád si ho ještě mnohokrát poslechnu. Stejně jako "trojbodový" styl střelby Slávy :DDD
19.9.2011 20:16 vložil František Zapalač
Přeji Lovu zdar
24.8.2011 17:17 vložil Lubomír Stejskal
Lovu zdar! 1*
24.8.2011 09:59 vložil Miroslav Franěk
Lovu zdar,Pavle! 22.8. jsem též lovil sviště blízko míst jako Ty,i po přesné komoře, kdy svišť , učinil metrový výskok ,tak zůstal na okraji své nory zhaslý .Zážitek z lovu sviště a alpské krajiny je úžasný(Střílel jsem s remingtonu 223 na vzd.180m.)
23.8.2011 18:07 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - pefektní zážitek, také mám několik svištu z Jižních Tyrol, je makačka dostat se včas do míst kde se loví, ale ten zážitek stojí za to.
23.8.2011 14:51 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu zdar.Taky jsem to zažil,je to krásnej lov.
23.8.2011 14:28 vložil Pavel Číp
Lovu dík Terko, jo jo vydařila, byla to super akce, každý z nás ulovil, ale není to tak jednoduché, jak to na první pohled vypadalo, někteří ulovili až na pátou ránu, protože nervozita a cíl o velikosti pěti koruny způsobil své.
23.8.2011 13:22 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar Pavlíku !!! Koukám že se pánská jízda vydařila!!!
23.8.2011 13:19 vložil Jan Kitzberger
Lovu zdar..!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.