17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

kamarádův beran
kamarádův beran
vloženo: 5.4.2013 12:48
autor: Jaromír Skoda

úlovky (svět)

raritka
raritka
vloženo: 17.2.2012 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Kamarádův životní k jubileu
Kamarádův životní k jubileu
vloženo: 1.11.2017 08:56
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

ja som ani nazaľahol....
ja som ani nazaľahol....
vloženo: 5.2.2020 12:29
autor: pali1

myslivecké umění

Lipinky-10/95
Lipinky-10/95
vloženo: 23.1.2014 17:13
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760977 komentářů fotek (6 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362811 hlasování fotek (15 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Svišť z pod Grossglockneru

Chtěl bych tímto poděkovat panu Petru Ziegrosserovi za zprostředkování nezapomenutelného lovu v nádherných horách. Lov 222 Rem.,cca 100 m,zásah 4 cm pod slecho.
vložil: Slavomír Šigut
vloženo: 24.8.2011 19:42
zobrazeno: 4633x
hodnocení: 35 hlasů



Komentáře:

16.1.2012 18:56 vložil Nafťák
Lovu zdar! Jak se daří jinak?
1.10.2011 23:20 vložil Jiří Novák KL
Moc pěkné foto,dobrá památka na překrásný lov.Lovu zdar.
30.9.2011 18:40 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
27.9.2011 10:48 vložil Jan Kitzberger
Lovu zdar, fotka dle mého gusta..
5.9.2011 10:55 vložil PRO HUNTING, s.r.o
Lovu zdar
2.9.2011 18:08 vložil Jiří Gurecký
lovu zdar, příští rok se chystáme do stejné lokality.
31.8.2011 17:14 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar!!!
30.8.2011 20:43 vložil Zdeněk Jiřinský
Zdravím,upřímné lovu zdar.Také jsem letos navštívil Grossglockner.Bohužel jsem nelovil,byl jsem jen s rodinou na dovolené.v jedné s lokalit jsem viděl 3 kamzíky.
26.8.2011 12:30 vložil marie stanikova
To jsem nevěděla,že se svišti loví.Přiznávám,nejsem lovec.
25.8.2011 14:56 vložil Slavomír Šigut
Myslel jsem Lovu dík,tak ještě jednou: Lovu dík! Je vidět,že mě ta akce trošku poznamenala :-D
25.8.2011 14:54 vložil Alexandra Skurková
Slávku, ještě jednou Lovu zdar! Byla to nezapomenutelná lovecká akce :-D
25.8.2011 07:44 vložil Drahoslav Staněk
Gratuluji k úlovku a upřímné Lovu zdar!
25.8.2011 07:32 vložil Slavomír Šigut
Chlapi Lovu zdar ! Někdy se tak s kamarádama zatouláme, a pak akorát fotky nám dají připomenout, kde jsme vůbec byli :-)
24.8.2011 22:46 vložil Jiří Lengyel,starší
1*-Lovu zdar!
24.8.2011 21:57 vložil Daniel Donaťák
Slávo,tak už vím kde jses toulal,když jsem tě tady tak dlouho neviděl.:-) K úlovku,lovu zdar!
24.8.2011 21:18 vložil Pavel Číp
Upřímě Lovu zdar Slávo a připojuji se s poděkováním panu Petru Ziegrosserovi za zprostředkování a umožnění prožití opravdu nezapomenutelnému lovu sviště v překrásné přírodě Vysokých Taur.
24.8.2011 21:16 vložil Lubomír Stejskal
Nádherná fotka! Dobrá památka! Lovu zdar!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.