17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Povedený doprovod 2018
Povedený doprovod 2018
vloženo: 23.1.2019 19:52
autor: Jan Faul

úlovky (svět)

Na skok za hranice Čr
Na skok za hranice Čr
vloženo: 4.11.2020 19:40
autor: Martin Saifrt

trofeje

Kuba a Kubula
Kuba a Kubula
vloženo: 18.6.2019 06:57
autor: Petr Hruška

zvěř v přírodě

Jubilejní 1.000 fotografie
Jubilejní 1.000 fotografie
vloženo: 27.9.2014 08:26
autor: Děda z lesa

zbraně

K jubileu
K jubileu
vloženo: 10.4.2014 22:35
autor: Karel Obrtál

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

sv.Hubert
sv.Hubert
vloženo: 23.4.2020 13:24
autor: Carpin
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

jelen lesní

můj první
vložil: Václav Matějka
vloženo: 2.11.2012 12:24
zobrazeno: 4394x
hodnocení: 3 hlasů



Komentáře:

8.11.2012 16:44 vložil Jiří Lengyel,starší
Nedalo mě to,ale znovu jsem se vrátil k této fotografii,neboť jsem naslouchal lidem,kteří o jelení zvěři něco ví,skutečně nevím,ale když se pořádně zadívám na fotografii,tělo jelena vs.lovec je na druhou hlavu opravdu malé,nevím jakou měl hmotnost,ale na tříletého jelena je skutečně slabý,to,že nemá růže ani není tak podstatné,ale celkové vzezření.....?Čili ještě jednou,kdoví?Jen lovec sám a ten nic nepoví......
5.11.2012 08:00 vložil Rostislav Kejdana
Z této fotky bych tak jistě na první hlavu netipoval. Lovu zdar
4.11.2012 12:23 vložil roman
První hlava-určitě(ještě nemá růže)
3.11.2012 20:51 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
3.11.2012 16:27 vložil Jiří Lengyel,starší
Na rozdíl od Vás,vážených kolegů se domnívám,že se o 1.hlavu nejedná.Podívejme se na architektoniku parůžků,to zalomení lodyh se u špičáků(dvouletých) nevyskytuje,v tomto případě se jedná již o tvar budoucího jeleního paroží tak jak jsme zvyklí.....Viděl jsem za své praxe řadu vidláků na 1.hlavě,takového ale dosud ne.....Tedy,kdo ví?Jen lovec sám.....
2.11.2012 23:00 vložil František Havran
Myslím si rovněž 1. hlava, ale internetovou diagnozu si netroufám udělat... Nenašel bych odvahu na tohle zmáčknout, jako na tříletého...poslední stolička napoví... Snad Lovu zdar ?
2.11.2012 15:36 vložil Lukáš Fojtášek
99,9% první hlava...
2.11.2012 13:41 vložil patrol
Lovci přeji lovu zdar. A pro pana Procházku musím podotknout, že do dobré trofeje mu ještě pár let chybí a hlavně nedej bože, že se jedná o první hlavu, to by byl ten chovnej z nejchovnějších, ale podle fotky se to posoudit nedá, ale myslím, že se může jednat o první hlavu.Pro lovce....každej první jelen je tzv dobrej a přeji vám ten zážitek. Ještě jednou lovu zdar
2.11.2012 12:47 vložil Dalibor Hyncica
Lovu zdar! Snad je to druhá hlava jinak asi problém.
2.11.2012 12:47 vložil Aleš Procházka
Velice dobrá a líbivá trofej!!! Lovu Zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.