17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Ako Rudko na 70-tku Veľkého Jeleňa ulovil.
Ako Rudko na 70-tku Veľkého Jeleňa ulovil.
vloženo: 26.9.2013 09:50
autor: Milan Michalovič

úlovky (svět)

Antilopa
Antilopa
vloženo: 20.4.2020 20:20
autor: Zdenek Mares

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Malá potvůrka
Malá potvůrka
vloženo: 2.5.2020 08:36
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž - damašek a paroh
Nůž - damašek a paroh
vloženo: 3.8.2016 12:49
autor: Karel Obrtál

fotopast

....
....
vloženo: 19.7.2016 23:14
autor: Jindřich Mach

myslivecké umění

farbiar..
farbiar..
vloženo: 2.2.2014 16:32
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243667 fotek (16 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761003 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362970 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Po ranním dosledu lončáka

Dnes ráno mi vyšel lončák z porostu řepky na okraj hrachu. Při zvednutí zbraně mě zahlédl a znažil se zmizet v řepce. Ještě jsem stačil asi na 60m vypálit na zabíhajícího lončáka. Bylo to rychle, ale špatně. Zasáhl jsem ho na šikmo přes játra tzv. zadní komoru.V hustém porostu řepky museli pomoci při dosledu psi.Zavolal jsem kamarádovi Matoušovi Bechynskému, který po hodině přijel se svými fenkami alpské braky. Starší fena Fatina okamžitě pobrala pobarvenou stopu a po chvíli vydávala v hustém porostu řepky.Dalo to velkou starost dostřelit lončáka stavěného fenou, ale Matouš je velice zkušený vůdce i lovec a lončáka se mu podařilo dostřelit. Byl to asi 40kg kňoureček.Velký lovcův dík patří kamarádovi Matoušovi a jeho fence.
vložil: Miroslav Franěk
vloženo: 15.7.2013 17:19
zobrazeno: 4465x
hodnocení: 42 hlasů



Komentáře:

18.7.2013 09:37 vložil Tomáš Z.
Lovu zdar.
16.7.2013 20:45 vložil Pavel Procházka
Lovu zdar, gratulace k úspěšnému dosledu, který bohužel mnoho myslivců nedocení. Pejskům a vůdci 1***.
16.7.2013 15:01 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!Všem!
16.7.2013 13:46 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar! Dosledy v řepce jsou hodně náročné a komplikované, pochvala pejskům a vůdcovi za dobře odvedenou práci!!!
16.7.2013 06:45 vložil Michael Brož
Lovu zdar!1***
16.7.2013 06:07 vložil Josef Vršan
Lovu zdar Miro
16.7.2013 00:11 vložil Milan Flora
Miro, oběma i pejskům za dobrou práci Lovu Zdar!
15.7.2013 23:17 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
15.7.2013 22:42 vložil Milan Ječný
Míro,lovu zdar.Dosled v řepce nezávidím,v tuto dobu je to něco.
15.7.2013 22:25 vložil Jiří Zilvar
Lovu zdar!
15.7.2013 21:52 vložil Jaroslav Novotný
LOVU ZDAR TOBĚ I KAMARÁDOVI!!!!!!
15.7.2013 21:15 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
15.7.2013 20:37 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
15.7.2013 20:37 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
15.7.2013 20:19 vložil Petr Šenfeld
Přeji Vám upřímné LOVU ZDAR! a Matoušovi k výborné práci a jeho svěřencům MYSLIVECKÉ KYNOLOGII ZDAR!
15.7.2013 19:19 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
15.7.2013 19:07 vložil František Zapalač
Lovu zdar !!! 1+ patří pejskům!!!!
15.7.2013 18:15 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar !!! přeju oběma Tobě Míro i kamarádovi, šikovní pejsci zaslouží 1****
15.7.2013 17:32 vložil Miroslav Franěk
Nestačil jsem vyfotit konec dosledu v řepce ,tak alespoň v ostatních dávám foto kamaráda s jeho fenkami Fatimou a Růžou už po dosledu na cestě u řepky .Byl to docela horor ten dosled ,je to jako když se leze drátami !!A ten transport úlovku porostem....
15.7.2013 17:27 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar ještě že na to máme ty naše mazlíky ,pejskům dej buřta.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.