17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dar od našich patronů. Děkuji
dar od našich patronů. Děkuji
vloženo: 10.8.2014 13:43
autor: Tomáš Pražák

úlovky (svět)

 už je v Alpách zase klid
už je v Alpách zase klid
vloženo: 18.9.2020 09:04
autor: Antonin Mikulec

trofeje

Úhyn při souboji
Úhyn při souboji
vloženo: 25.1.2020 09:35
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Říje
Říje
vloženo: 2.10.2019 09:22
autor: Děda z lesa

zbraně

puška mého přítele
puška mého přítele
vloženo: 26.2.2014 22:19
autor: Jan Koller

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

sv.Hubert***
sv.Hubert***
vloženo: 12.10.2014 19:23
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243709 fotek (6 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363204 hlasování fotek (25 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Ověření nástřelu kulobrok IŽ94

I po pěti letech variábl Nikon Monarch E a zhruba stovce výstřelů stále v pohodě.Na 50m pod 6 záslepek se vešlo 9zásahů.Zadařily se i soustřely:-)
vložil: Drahoš Hikl
vloženo: 14.3.2020 20:45
zobrazeno: 3545x
hodnocení: 10 hlasů



Komentáře:

7.4.2020 08:30 vložil Roman Vrána
Na IŽ94 je to dostačující, jen mi to přijde na 50m trochu výš než je běžné, na 100m ano, ale na 50 ? Některé rány jsou 7-8cm nad středem, jaký je pak nástřel na 100, 150m?
17.3.2020 11:37 vložil Milan Dejda
Montaze od kozapu jsem zavrhl uz davno,nevim,kde delaji soudruzi chybu,ale osobne jsem s nima mnel jen potize,zacina to nekvalitnima sroubkama a presnost opracovani hruza,radeji si nejakou korunu pridam a mam klid
16.3.2020 23:50 vložil Drahoš Hikl
Teď jsem si všimnul,že jsem počet výstřelů nějak poddimenzoval.Ne stovka,ale zhruba dvoustovka během těch 5let s pevnou montáží, rozloženo střelnice-lov.Před tím byl na rychloupínací od Kozapu,ale začala po třech sezónách zlobit.Takže celkově ten Nikon má za sebou ještě více.To jen abych mu neubral na kvalitě:-))Milane dík.
16.3.2020 17:44 vložil Milan Dejda
Pekny soustrel Drahosi,at se nadale dari a hlavne drzi se nas zdravicko
15.3.2020 08:44 vložil Drahoš Hikl
Franto dík,uvidíme:-)
15.3.2020 08:40 vložil Drahoš Hikl
Tak to se Jardo divím,že nepovolili.Budou toho litovat.Takových střelců co trefí vira:-)) jen houšť,nic lepšiho neexistuje:-(.Se svým uměním bych asi zvládl jen toho, kdo ho v prvopočatku vypustil.Že by toho luskouna?:-))Vir je sviňa,tak přeji dobrou imunitu nejen šedesátníkům:-)
15.3.2020 05:52 vložil Jaroslav Vlosovský
No Drahoši, na něčem ušetřit musíš. Tak ty alespoň na záslepkách...:-))). Ale jinak pěkný soustřel. Včera jsme museli také zavřít střelnici. Nepomohlo ani tvrzení, že ty viry postřílíme :-))).
14.3.2020 22:12 vložil František Mlčoch
Ať Ti to tak chodí stále, Drahošku!!!!
14.3.2020 20:52 vložil Drahoš Hikl
Zajímavost ta,že je v terči 7xSPCE 11.7gr a 2x Norma Vulkán 11.7gr.W308.Selieri ale používám jen na trénink.Tím,že chodí téměř stejně,šetřim peněženku:-))páč střelnici během roku postupně krabičku nechám.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.