17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

stříbrný srnec
stříbrný srnec
vloženo: 11.4.2013 07:56
autor: Zdeněk Novák

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

Černá koule
Černá koule
vloženo: 7.2.2018 09:49
autor: Děda z lesa

zbraně

První pokus
První pokus
vloženo: 19.4.2016 22:43
autor: Jiří Pavlovský

fotopast

zase kamaráti
zase kamaráti
vloženo: 15.12.2017 15:06
autor: carli

myslivecké umění

Můj první pokus v osmi letech
Můj první pokus v osmi letech
vloženo: 15.1.2017 18:11
autor: Matyáš Langmajer
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kvašené kukuřičné klásečky.....

...jsou moc dobré
vložil: Jiří Netík
vloženo: 24.7.2021 08:34
zobrazeno: 2627x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

25.7.2021 16:29 vložil Jaroslav Hrabinec
1***
25.7.2021 10:29 vložil Josef Balat
1***
25.7.2021 08:48 vložil Ladislav Bodi
1***
25.7.2021 07:55 vložil štefan
Lebo u nás to robíme z holých klasov a takých maličkých jak okúrky.
25.7.2021 07:52 vložil štefan
Jiží šupy to som myslel ... Kukurica čo má to oblečenie alebo košelu.Tak možná že je to s tým lepšie ja neviem.
25.7.2021 07:21 vložil Josef Vršan
Vypadá to dobře - a dobré to asi i je. 1**
24.7.2021 23:21 vložil Ron Gordon
Nu, pane Netík, nějak jsem přehlédl předešlé foto. Já jen měl na mysli, že spousta lidí chodí na klásečky k nakládání na pole k zemědělcům a ani neberou v potaz, kdy a čím to bylo hnojeno a ošetřováno. Zejména když je to produkce pro bioplynky, tak se na ničem nešetří. Pane Musil, jak vidno Vám již asi ta druhá hlava narostla. O mě nemějte péči, já mám vše ze svoji zahrady, ale chudáci ti, co musí nakupovat. Mně stačí, když z kopce přehlédnu pole zemědělců, jak krásně černozeleně září brambořiště, kde se stejnou měrou použilo chlévské mrvy a průmyslových hnojiv. Takže poznámka klasicky pravdivá...
24.7.2021 21:57 vložil Jiří Netík
Štefan, nevím co jsou šupy, myslíš šustí? S kukuřicí je tam chřestový salát, ale to Ty asi neznáš!
24.7.2021 21:53 vložil Jiří Netík
Odpověd pro R. Gordona. Klásečky jsou vlastní produkce viz včerejší foto pro Jirku Malacku
24.7.2021 16:56 vložil štefan
To si tam mrdol aj zo šupama? No zbohem amérika.
24.7.2021 13:23 vložil Martin Musil
Klasická trapná poznámka 'na zemědělce ' sámozřejmně jen to nejhorší panu Netíkovi naroste druhá hlava a zplodí 12 dětí a dalších 100 symptomů , které nebudu vyjmenovat ... kupte si ,zdravé' rajče ze španělska ,to bude O.K. ....
24.7.2021 10:59 vložil Ron Gordon
Položím takovou akademickou otázku, doufám že nebudu kamenován. Jaký je původ těch klásečků ? Nu pokud to je z pole zemědělce, tak přejí dobrou chuť, při představě čím vším je je to nadopované.
24.7.2021 10:22 vložil Jiří Švec
U nás po klasech ještě ani známka. Také na ně čekám.
24.7.2021 09:08 vložil Jindřiška Padalíková
Vypadá to víc jak dobře. 1****
24.7.2021 08:55 vložil Roman Macho
1*****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.