17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk k padesátinám
Daněk k padesátinám
vloženo: 23.2.2013 14:25
autor: Václav Žáček

úlovky (svět)

Prvý medveď sezóny
Prvý medveď sezóny
vloženo: 17.9.2018 06:58
autor: mirojevo

trofeje

kamzík
kamzík
vloženo: 13.1.2014 17:12
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Krovinorez
Krovinorez
vloženo: 6.5.2017 10:45
autor: Rastislav Rejko

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 20.1.2016 08:25
autor: jirka krbeček

fotopast

hlad,je hlad !
hlad,je hlad !
vloženo: 26.12.2019 11:29
autor: pali1

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243677 fotek (10 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761015 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362998 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Paličkář z Farských luk

Dne 12.6.2011 se mi podařilo střelit již druhou odstřelovou jedničku v lokalitě Farské louky. Byl střelen ráží 300 RUM, typ střely Core-Lokt ultra bonded 180 grs na vzdálenost 165kroků, ranou na komoru zůstal v ohni.
vložil: Jakub Grundman
vloženo: 14.6.2011 10:10
zobrazeno: 4665x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

15.6.2011 21:27 vložil jiří janek
Dlouho jsem si lámal hlavu 300 a RUM, ve třístovce jsem našel 8 ráží převážně magnum až jsem mrknul na Remington a von je to první Remingtonův náboj v metrickém sistému ,7mm Remington Magnum 10.24g má počateční rychlost 935m.s.Nedivím se že Vám nic neodejde hydrodinamický efekt musí být velice silný.K ulovení srnečka lovu zdar.( Do Šípů jsem jezdil na baterku)
15.6.2011 07:35 vložil Jakub Grundman
Lubomíre,Značka kulovnice je Remington, model 700CDL,puškohled Leupold VX-III 3.5-10x50. V této ráži jsou na trhu tři výkonostní stupně. Acutip 1,2,3.Já osobně používám zlatou střední cestu Acutip 2. Mám s ní střelenu zvěř jelení, sičí, černou i srnčí a mohu říci, že vše na co jsem střílel zůstalo v ohni, jelikož tato ráže má vysokou dopadovou energii v závislosti na velké rychlosti. Vstřel bývá zpravidla do 2cm a výstřel po chycení kosti žeberní do 10cm. Před koupí jsem byl velice skeptický, jelikož je to velice silná ráže, ale po zkušenostech mohu říci, že je to velice spolehlivá a naprosto přesná řáže. Lovcův dík.
14.6.2011 16:24 vložil Soukup Tomáš
Lovu zdar. Mohu se zeptat jak jste spokojen s ráží a jaké má účinky nikdy jsem o ni neslyšel a co máte za značku kulovnice v této ráži děkuji za odpověď.
14.6.2011 16:23 vložil Soukup Tomáš
Lovu zdar. Mohu se zeptat jak jste spokojen s ráží a jaké má účinky nikdy jsem o ni neslyšel a co máte za značku kulovnice v této ráži děkuji za odpověď.
14.6.2011 12:11 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar
14.6.2011 11:05 vložil Jakub Grundman
Lovcům dík, Srnec měl 6,3kg, v lučním porostu byl problém ho vůbec zpozorovat.
14.6.2011 10:50 vložil Vojtěch Louda
Lovu zdar k dobrému průběrnému odlovu...můžu see zeptat na váhu srnce? V tuhle dobu ještě nepřebarvenej, to měl tak 7-8 kg ne?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.