17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2016 Gápel
Říje 2016 Gápel
vloženo: 29.9.2016 16:33
autor: Leoš Lukášek

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon
Bezoar Ibex - turecký démon
vloženo: 6.3.2016 08:07
autor: Radek

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 13.4.2016 07:57
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení lankasterové jednušky, moje práce.
Nové zapažbení lankasterové jednušky, moje práce.
vloženo: 23.3.2020 20:31
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 3.9.2012 14:58
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

*farbiar*
*farbiar*
vloženo: 15.3.2014 16:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363181 hlasování fotek (104 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Tentýž jelen po zhasnutí

vložil: Jaroslav Otava
vloženo: 30.8.2011 22:11
zobrazeno: 3680x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

2.9.2011 16:06 vložil Jaroslav Otava
Tu fotku jsem sem dal,protože na ní jde jelen vidět mnohem lépe,než na té předešlé.Jen neprošel úpravami,je vyfocen tak jak jsem ho tam nalezl ...
1.9.2011 20:33 vložil Jan Kitzberger
To Molnár: Fotku vidím, jen nechápu, proč je tu tato fotka, když s poctami a se vším všudy je autor zvěčněn před ní..;-)
31.8.2011 16:36 vložil Jaroslav Otava
Lovcův dík!A jak jste zde již někteří uvedli,je to fotka ,,okamžiku",takže ne každému se jistě bude líbit a ne každý ji bude chápat.Ale každý máme názor ...
31.8.2011 16:35 vložil Vojtěch Molnár
To Kitzberger: Kolego kdyby jste se podíval o fotku nazpět, tak zjistíte, že tam ulovený jelen leží jak má a jsou mu náležitě uděleny veškeré pocty, jak se sluší a patří. Nevidím důvod jsem tuto fotku nedát! Ještě jednou Lovu Zdar!
31.8.2011 14:50 vložil Jan Kitzberger
Pánové nezlobte se na mě, ale často se tady pranýřují ostatní za to, že je zvěř vložena ve špatné sekci, že jí lovec nevzdal poslední pocty a teď většina píše, že je to kouzlo atmosféry? Trošku se nad sebou zamyslete.. K úlovku Lovu zdar..!
31.8.2011 14:13 vložil Vojtěch Molnár
Souhlas s pány podemnou. Mé první fotky po lovu vypadají takto. Vždy si chci zdokumentovat kus, jak jsem jej našel, bez toho abych sním jakkoli manipuloval třeba i když leží na levém boku bez posledního hryzu. Lovci srdečné Lovu Zdar!
31.8.2011 13:46 vložil Libor Knap
Lovu Zdar...
31.8.2011 13:46 vložil Libor Knap
Pro p.Pořádka: Ta fotka ukazuje realitu když zvěř zhasne.Nic umělého a naranžovaného. A taky by jste mohl napsat aspoň Lovu Zdar.
31.8.2011 12:10 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
31.8.2011 12:07 vložil Jaroslav Novák
Dobrý den, souhlasím s p. Vilšerem. Z fotky čiší krása okamžiku a lze si z ní představit pocit lovce naleznuvšího "svého" jelena. Lovu!
31.8.2011 11:17 vložil Tomáš Dvořáček
Lovu zdar
30.8.2011 23:53 vložil Petr Pořádek ml.
Nezlob se, ale na této fotce nevidím nic pěkného

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.