17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daniel
Daniel
vloženo: 9.12.2015 19:10
autor: Daniel Pavlík

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

Nebezpečná parta v revíru
Nebezpečná parta v revíru
vloženo: 16.1.2018 09:04
autor: eduard lukáš

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

Lipinky-10/95
Lipinky-10/95
vloženo: 23.1.2014 17:13
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (34 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Další vydařená čekaná. 25,8,2011

Minulý týden ve čtvrtek jsem se vracel z čekané na srnce. Cestou zpět jsem ještě zamířil ke kazatelně, kde seděl brácha, byli jsme totiž spolu. Kousek za kazatelnou, je malý rabníček, který se vytvořil po vydatných deštích a tak jsme tam začali krmit kachny. Jelikož se tam naučily létat, protože tam měly dostatek potravy, jak po žních, tak i to co jsme jim sem tam přivezli. Ještě než jsem dorazil ke kazatelně, jsme krásně slyšel, jak kachny kachají. upozornil jsme tedy bratra bliknutím baterky, že se blížím. Pomalinku docházím na místo a opirám se o kazatelnu a pozoruji kachny, jak dovádějí na hladině.
Asi po minutě, jsem zaslechl praskmutí, ale myslel jsem si, že to udělaly kachny. Vše mi došlo až po chvíli, když se praskání větviček začalo příbližovat a já znejistěl, co to ke mě jde? Najednou jsem jí uviděl na jeden mětr se z houští vedle mě oběvila liška a vůbec si mě nevšimla, prošla kolem vlezla na strniště, ale mezitím jsem pomalinku sundával pušku z ramene, vůbec nereagovala, nechal jsem jí dojít v klidu na strníště a tam jsem jí ulovil. Vypadá to jako ve zpomaleném filmu, ale v reálu to byl mžík. Tak jsme se s bráchou chvíli vzpamatovávali, co se to vlastně v té rychlosti odehrálo. Děkuji naším patronům, za nevšední zážitek, Lovu Zdar.
vložil: Ondřej Giecek
vloženo: 31.8.2011 11:04
zobrazeno: 3150x
hodnocení: 27 hlasů



Komentáře:

31.8.2011 16:44 vložil Milan Flora
Dobrý zážitek, Ondro Lovu Zdar!!!
31.8.2011 14:30 vložil Ondřej Giecek
Lovu Dík!
31.8.2011 12:09 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
31.8.2011 12:07 vložil Ondřej Giecek
Jak jsem napsal, liška na můj pohyb vůbec nereagovala, což mi bylo divné.
31.8.2011 12:03 vložil Jaroslav Novák
Zdravím, krásný zážitek a Lovu Zdar. Stalo se mi něco podobného při vábení srnců. Seděl jsem na zemi přitisknutý k balíku sena, na sobě camo včetně obličeje a vábil srnce. V pauze mezi vábením najednou kolem mě na vzdálenost 2 metrů proklusala liška, na rozdíl od Vás jsem ale nestihnul včas zareagovat a liška stihla odskočit do křoví a z něho pak do lesa ...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.