17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Prízrak z hmly
Prízrak z hmly
vloženo: 14.11.2017 21:46
autor: Miroslav Kandráč

úlovky (svět)

Přímorožec šavlorohý - Oryx
Přímorožec šavlorohý - Oryx
vloženo: 11.3.2014 11:07
autor: Anežka Pučálková

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.3.2012 09:05
autor: Marek Drha

zbraně

Nové zapažbení lankasterového trojáku,detail napasování,moje práce.
Nové zapažbení lankasterového trojáku,detail napasování,moje práce.
vloženo: 8.7.2020 18:36
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 23.1.2012 15:53
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Muflón
Muflón
vloženo: 8.2.2019 17:38
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Zátiší pro Františka

Ořechová, pečená s láskou
vložil: Kamil Plíšek
vloženo: 11.9.2014 18:06
zobrazeno: 1836x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

13.9.2014 16:46 vložil René Hlaváč
A kafe od žida :-) Kamile to potěší za kamarády 1***
12.9.2014 21:25 vložil František Mlčoch
Pro mě osobně je zcela dostačující,že ji pekla hodná žena mého dobrého mysliveckého kamaráda!Zvláštní,že reagujete právě na tuto fotku,je tu dostatečné množství jiných,,které,jak píšete s Myslivostí nesouvisí..Pěkný večer.
12.9.2014 17:39 vložil Miroslav Franěk
Tob je to pravé ořechové Kamile!1***
12.9.2014 14:21 vložil Kamil Plíšek
Za prvé nic neomlouvám, pouze konstatuji a za druhé je to Váš názor, pane Strako, já mám na věc názor jiný. Poněkud Vám uniká smysl této fotografie, o bábovku tady přeci vůbec nejde. Tímto končím tuto neplodnou debatu a dál budu vkládat fotky dle vlastního uvážení. Nicméně vám děkuji za názor. Myslivosti zdar! KP
12.9.2014 13:58 vložil Štefan
No dobre Ladislav máš pravdu.
12.9.2014 13:11 vložil Ladislav Straka
Vážený pane Plíšku, dle mého názoru Vaše fotka nemá nic společného s myslivostí a omlouvat si to tím, že jste chtěl udělat někomu radost mi přijde zcestné! Mám spousty kamarádů, kteří se například rádi podívají na nahé ženské, ale nebudu jim je sem, na myslivecké stránky, přece cpát jen kvůli tomu, že bych jim udělal radost! Věřím, že Vámi udělaná bábovka je chutná, nicméně by se spíše hodila na nějaké stránky ohledně vaření, nemyslíte? Lovu Lesu zdar
12.9.2014 11:54 vložil Ladislav Straka
Vážený pane Štefane, pokud se na přidanou fotografii podívám, tak z ní nic "mysliveckého" nevidím! Vy ano?
12.9.2014 11:34 vložil Kamil Plíšek
Máte pánové Ladislave Strako a Jarku K. nějaké opravdové myslivecké přátele, kterým chcete fotečkou udělat radost? To je má odpověď na Vaši otázku. KP
12.9.2014 11:24 vložil Štefan
Dúfam že sa na to dobrý neurazí.
12.9.2014 11:15 vložil Štefan
Ja myslím že troška má je to venované dobrému myslivci Františkovi.
12.9.2014 08:32 vložil Ladislav Straka
Dobrý den pane Plíšku, mohu vědět co má tato Vámi vložená fotografie společného s myslivostí?
11.9.2014 21:36 vložil Vlasta Szokeová
1****
11.9.2014 18:20 vložil František Mlčoch
Díky Přátelé,moc pěkné....Lásky,přátel,pochopení a tolerance není nikdy dost.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.