17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Letošní...
Letošní...
vloženo: 29.10.2020 17:43
autor: JCH

úlovky (svět)

Jelen Polsko
Jelen Polsko
vloženo: 16.2.2012 20:01
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Pán daněk II.
Pán daněk II.
vloženo: 4.10.2019 22:08
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

 studí to !
studí to !
vloženo: 26.1.2013 17:02
autor: Vít Hlavica

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

Fešák
Fešák
vloženo: 1.2.2014 19:25
autor: Kateřina Kolářová

myslivecké umění

srnčie
srnčie
vloženo: 12.3.2017 19:01
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760980 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362829 hlasování fotek (33 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Žáci 4B

Jedna taková malá historka.V Jánských lázních jsme stavěli velikou sněžnou jámu na prodloužení vegetačního klidu sazenic.Na vyměření terénních úprav jsem tam měl postavený nivelační přístroj.Protože jsem zrovna končil svoji 16tiletou éru u stavebního závodu SL,koupil jsem chlapům na rozloučenou lahev slivovice.Chlapi u byli v pěkné náladě,když zrovna kolem procházela paní učitelka s dětmi.Jeden pracovník,už v pěkné náladě se postavil za nivelák a řekl--ták děti ,pěkně se postavte já vás vyfotím.Paní učitelka pohotově postavila žáky a čekal.Abych zachránil situaci rychle jsem vytáhl z ruksaku foťák (Ljubitěl) a udělal snímek.Paní učitelka mě pak dala adresu na záklaní školu v Řečanech nad Labem.No a měl jsem o práci postaráno.Abych děti nezklamal,fotky jsem udělal,pro každé dítě i pro paní učitelku a odeslal jsem je.Už jsem na děti zapomněl,protože jsem nastoupil na LZ v Broumově,ale najednou mě přišel dopis od dětí s velikým poděkováním a každý mě něco napsal.Psaly mě o svých zážitcích v přírodě,jaký je tam v lesích nepořádek,samozřejmě,že to měly jako slohové cvičení při hodině,ale bylo to milé.Nyní z těch dětí už budou pomalu čtyřicátníci a možná,že někde z nich je milovníkem našich mysliveckých stránek a že se najde v seznamu jmen které sem napíši.Jana Tichá,Míša Šandová,Libor Veselý,Radek Volevecký,Vít Regner,Tomáš Suchánek,Tomáš Vojtíšek,Martin Švejk,Venda Šolta,Iveta Spilková,Jitka Šoltová,Michaela Smetanová,Petra Živná,Krista Štenclová,Daniel Štěpánek,Martin Tůček,Jitka Šoltová,Alena Piroutková,Ilona Slavíčková,Andrea Divišová a paní učitelka Jaroslava Hloušková.Kdyby z příznivců těchto stránek někdo někoho znal,možná i měl fotku,bylo by to fajn,šance je skoro nulová,ale náhoda je náhoda.
vložil: jiri rajs
vloženo: 21.12.2018 19:11
zobrazeno: 2442x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

26.12.2018 16:43 vložil Vlasta Szo"keová
Moc pěkné !!!
23.12.2018 21:24 vložil jiri rajs
Jiří a co paní učitelka?Smekám klobouk před ní,je to sice už dávno,ale pamatuji si,že byla pro žáky ztělesněním mámy,i ta vizáž učitelky paní na fotce tomu nasvědčuje a proto fandím takovým lidem.
23.12.2018 15:33 vložil Jiří Netík
Jirko, super!!!! Co paní učitelka??? Líbí se mně jak dítka Tě oslovují, "Milý pane lesníku". 1***************
21.12.2018 21:21 vložil Ladislav Březina
...bydlím nedaleko,bohužel mi jména nic neříkají ... 1**
21.12.2018 19:54 vložil Jindřiška Padalíková
Hezká vzpomínka !

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.