17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

"Čtyřleťák"
"Čtyřleťák"
vloženo: 18.9.2017 20:36
autor: Pavel Veverka

úlovky (svět)

Rakousko Mörzelspitze
Rakousko Mörzelspitze
vloženo: 24.10.2015 09:14
autor: Hofmeister Jan

trofeje

Dnes dokončení
Dnes dokončení
vloženo: 9.4.2015 08:31
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení lankasterového kulobroku,moje práce.
Nové zapažbení lankasterového kulobroku,moje práce.
vloženo: 28.1.2020 15:49
autor: Stanislav Satoria

fotopast

pastier
pastier
vloženo: 16.11.2012 17:15
autor: ivan

myslivecké umění

zátišie s farbiarom..
zátišie s farbiarom..
vloženo: 22.5.2013 16:13
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243658 fotek (7 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362890 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Husy polní

spočítá je někdo?:-)
vložil: Tomáš Mika
vloženo: 15.11.2011 09:41
zobrazeno: 1639x
hodnocení: 11 hlasů



Komentáře:

16.11.2011 12:38 vložil Martin Žatka
Před 3 lety jsem taky poblíž Javorníka, tuším mezi Javorníkem a Starou Červenou vodou či jak se to jmenuje, viděl velké hejno na ozimu.Pro mě to byl neskutečný pohled tenkrát.
16.11.2011 09:53 vložil jirka plánský
tak s těmi co odlétají(omlouvám se,nevšiml jsem si,že odlétají)počítal jsem to znovu je jich 543 pan Jirgala má pravdu.
16.11.2011 06:12 vložil Tomáš Mika
Jsou to husy polní, jsou tady pravidelně, přilétají od polských jezer (Otmuchow,Nysa). Posedávají podél česko/polské hranice na Javornicku. Vloni se mi podařilo na dvou raních tazích ulovit 4kusy.
15.11.2011 22:20 vložil PRO HUNTING, s.r.o
jo na zemi, to je paráda, nám jich létalo o víkendu několik tisíc, ale díky pěknému počasí všechny vysoko a na výstřely těch co to nevydrželi, se jen trochu přizvedly a šly dál. Tak snad příště. :-)
15.11.2011 16:53 vložil marie stanikova
nádhera 1*
15.11.2011 14:48 vložil Aleš j.
Husy polní, nebo velký, jestli polní, tak bych se chtěl zeptat, kde?
15.11.2011 14:17 vložil Tomáš Mika
Přilétající není ani jedna.:-) všechny prchaly když mě viděly. Jinak je jestli jte napočítali přes 500, tak je to asi třetina co jde na fotce vidět, vedle jich bylo ještě dost. Ale jestli to fakt někdo počítal, tak se divím.....mě by se nechtělo.
15.11.2011 14:16 vložil Tomáš Mika
Přilétající není ani jedna.:-) všechny prchaly když mě viděly. Jinak je jestli jte napočítali přes 500, tak je to asi třetina co jde na fotce vidět, vedle jich bylo ještě dost. Ale jestli to fakt někdo počítal, tak se divím.....mě by se nechtělo.
15.11.2011 13:42 vložil Filip Pětivlas
tech priletajicich je vic, ja jich napocital 44, na ty sedici tolik casu nemam :)
15.11.2011 12:15 vložil David Jirgala
543
15.11.2011 12:08 vložil Jindřiška Padalíková
Nebo 515 ?! :)))
15.11.2011 11:43 vložil jirka plánský
486 s těmi co ještě přilétají 514 husiček.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.