17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Losy z Kamčatky
Losy z Kamčatky
vloženo: 24.3.2013 06:32
autor: mirojevo

trofeje

Lednový
Lednový
vloženo: 13.1.2018 18:43
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Možná troubí naposled
Možná troubí naposled
vloženo: 15.10.2014 08:12
autor: Děda z lesa

zbraně

Lovecký tesák s damaškovou čepelí
Lovecký tesák s damaškovou čepelí
vloženo: 13.2.2016 11:34
autor: Karel Obrtál

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

.S.
.S.
vloženo: 24.1.2013 18:02
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363211 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

MOK

vložil: Jan Skalický
vloženo: 14.2.2011 14:42
zobrazeno: 1930x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

14.2.2011 20:41 vložil David Jirgala
Jo to je vcelku možné že to bude ten třetí =). Jo maďaři dospívají trochu pozdějc. Sám to vidim na své feně. Kdybych měl čas a nebyl na škole přes týden tak du sní znovu na VZ. A ta moje maďarka je též můj první pes a mám snou vlohy a též sem se učil z knížek a z povídaní a také sem dost odkoukal a někdo něco poradil... Jen já už ve věku dva a půl roku měl ty VZ hotový...=) Tak ať se ještě daří a uděláte sní taký takový výsledek...=)
14.2.2011 19:11 vložil Jan Skalický
Je z třetího vrhu...Tedy pokud se nepletu je to Connie tak by to měl být třetí vrh. No po pravdě já jsem z ní byl také mimo. Jelikož je to můj první pes tak začátky byli krušné, hlavně byla hodně hravá. Ale teď tedy se to v ní asi zlomilo a pracuje skvěle. Výcvik dělám podle knížek od starých zkušených kynologů. Já s ní mám jen vlohovky ale letos určitě půjdem na podzimky a chystám se na první výstavu tak uvidíme jak dopadnem. Děkuji Všem za chválu asi jsem tuto fotku měl dát do soutěže :-)
14.2.2011 18:08 vložil Jiří Hajný
Souhlasím s Tondou! ...také hlas :-)
14.2.2011 17:59 vložil Tonda Seman
krásné foto, krásný pes....1..;)
14.2.2011 17:51 vložil David Jirgala
A z jakého vrhu? Já mám unás na vesnici Arga k Lesíkům. škoda pána že si snim nevěděl poradit. Protože vím že jeho bratr Art k Lesíkům byl parádní pracant... Takže ten "náš" Argo nemá ani podzimky v II.ceně a není uchovněnej jinak bych jim kryl,protože i exteriérem je to krásnej pes... Tak jak ta Vaše fenka!
14.2.2011 16:44 vložil Jan Skalický
Ano je to focene v podvečer...Jinak děkuji
14.2.2011 16:01 vložil mira hajek
škoda toho kontrastu (foceno pří západu slunce?) Jinak super fotka.
14.2.2011 15:39 vložil Jan Skalický
2 a půl letá fena Maďarského krátkosrstého ohaře z Táborské chovatelské stanice K Lesíkům...
14.2.2011 15:06 vložil David Jirgala
Co pak to je zač?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.