17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kanček.
Kanček.
vloženo: 12.6.2012 18:17
autor: Pavel Orovčík

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

Letitá trofej (1924)
Letitá trofej (1924)
vloženo: 14.2.2020 09:20
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Kňour
Kňour
vloženo: 12.1.2016 09:00
autor: Děda z lesa

zbraně

 Stephen Grants Patent...Na žádost Jana Franka...1
Stephen Grants Patent...Na žádost Jana Franka...1
vloženo: 9.5.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast


''Modelka'' :)
vloženo: 14.9.2012 20:45
autor: Petr Hudeček

myslivecké umění

diviak
diviak
vloženo: 21.3.2018 21:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

boudoucí psovod

dnes ve 14.41evropského času se mi narodil budoucí psovod mé smečky Eliška Báčová 51 cm a 3,63kila je to moje holka zelená a my té škodné spolu ukážeme
chtěl sem ju vyfotit s mou smečkou ale s tou mě do porodnice nepustily ha ha ha .
vložil: tomas baca
vloženo: 16.3.2011 23:26
zobrazeno: 2048x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

8.4.2011 15:32 vložil Martin Kreuzer
Přidávám se ke gratulacemi. Ať ti dělá ta tvoje smečka i snovým vůdcem jenom radost.
20.3.2011 16:34 vložil Petr Hamerník
Gratulujeme a přejeme vše nejlepší. No jo Jaro... mláďátka...Jen tak dál...:-)
19.3.2011 17:04 vložil Petr Samek
Pro Jardu Zemánka ! Já když jsem se ženil, tak jsem ženě slíbil, že budeme mít max. 2 psy. Když jsme k těm dvěma psům pak ještě doma měli 15 fen, tak pochopila můj smysl pro humor. Zlatá holka, mám ji dodneška!
18.3.2011 16:30 vložil R V
Gratuluji!!!
17.3.2011 23:16 vložil tomas baca
děkuji všem za přáníčka ,omlouvám se že je to v této sekci ale já byl včera trochu ,,znaven,, tak dík za pochopení
17.3.2011 21:55 vložil Jaroslav Zemanek
Petře to já bych chtěl něco podobného možná v budoucnu,ale pokud mi to zakážou tak nic nebude. :-D Hlavně zdraví
17.3.2011 19:04 vložil Petr Samek
Já když jsem se ženil, tak jsem se taky chtěl fotit se svou smečkou před úřadem ale protože jsem měl v té době pět bulterierů a dva stafordy, tak mi to nakonec taky neprošlo. Blázni jsme ale asi stejný !!!
17.3.2011 18:59 vložil Petr Samek
Tak Tome, ať Ti roste do krásy a následuje Tě po loveckých chodnících.
17.3.2011 18:18 vložil Limberský Jiří
Tome,gratulace a přání pevného zdraví děvčatum,ale i tobě(jestli ovšem správně slavíš:)
17.3.2011 18:11 vložil Limberský Jiří
Tome,gratulace a přání pevného zdraví děvčatum,ale i tobě(jestli ovšem správně slavíš:)
17.3.2011 18:06 vložil René Hlaváč
Gratulace Tome ať roste jako zvody a hlavně ať jsou holky v pořádku a zdraví
17.3.2011 17:59 vložil jakub tůma
Gratulece ať je zdravá a přeji co nejvíce ulovené škodné
17.3.2011 16:39 vložil Zdeněk Jiřinský
Také moc gratuluji
17.3.2011 15:43 vložil Roman Trojka
Gratuluji a malé Elišce přejí šťastný život! (mohl jsi to vložit do kategorie lidé:-))))
17.3.2011 15:14 vložil Blanka Klatovská
Gratuluji.
17.3.2011 11:28 vložil Marie Petrová
Tome, gratuluji k budoucímu kynologovi.
17.3.2011 10:54 vložil Robin Vytisk
gratuluji
17.3.2011 10:29 vložil Jiří Lengyel,starší
Přeji 100 let....
17.3.2011 10:26 vložil Gabriela Miketová
Krásné mimi, moc gratuluji
17.3.2011 07:42 vložil Ondřej Giecek
Tome, taky moc gratuluji, hlavně ať je zdravá.
17.3.2011 00:38 vložil Martin Neuhort
Moc gratuluju.Je krásná.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.