17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Muj prvni
Muj prvni
vloženo: 27.9.2019 21:13
autor: Milan Dejda

úlovky (svět)

Letošní říje - Maďarsko
Letošní říje - Maďarsko
vloženo: 3.10.2018 00:42
autor: Tomáš Kraus

trofeje

Letošní srnci
Letošní srnci
vloženo: 10.10.2018 11:26
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

kuna
kuna
vloženo: 17.11.2012 23:29
autor: Dáša Vandasová

zbraně

Zetky se nám sešly.
Zetky se nám sešly.
vloženo: 19.6.2012 15:37
autor: Petr Waclawek

fotopast

zase kamaráti
zase kamaráti
vloženo: 15.12.2017 15:06
autor: carli

myslivecké umění

diana
diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363226 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dnes jsem měl opravdu "nahnuto".

Stará nepoužívaná cesta zarostlá ostružinčím vždy sloužila při zimním přikrmování.Kolega jezdí krajem pole,které je zaseté a koleje za mokrého počasí se neustále prohlubují,tak proč neobnovit starou.Ale to by se musel člověk věnovat řízení a né stopám černé.Najednou to skočilo a ejhle,dosti neodborně uříznutá silná bříza i s metrovou kládou.Přivolaný kamarád Láďa mi pomohl vyřešit tuto situaci.
vložil: Milan Ječný
vloženo: 8.11.2012 23:16
zobrazeno: 2716x
hodnocení: 22 hlasů



Komentáře:

11.11.2012 22:04 vložil tomáš john
Ahoj Milane seš machr,stává se mi to v lese cca třikrát do roka,takže jsem si zvykl a mám naviják,můžu se vytáhnout,v tvém případě to muselo bejt pěkný překvápko.TO JE DOST DĚDKU ŽE JSI NÁS TAKY NĚKAM VYVEZ.:-)
9.11.2012 23:39 vložil Milan Ječný
Přátelé,když jsem z toho vylezl,tak stačilo jen do toho lehce strčit a šlo to.Jirko P.,já tě tam dovezu u podíváš se,nebýt Ládi K.,který mi pomohl spodní kolo vyheverovat a podložit,tak to asi nedopadlo.Romane,přední kola jsou otočeny z důvodu ojetí vzorku,bylo mi to poraděno od zkušených traktoristů.Za dva a půl roku častého používání se vzorek úplně sjel.
9.11.2012 19:26 vložil Skrofa
Jiří, já myslím, že máš pravdu. Také mi to přijde nahnuté (ale ta fotka). ;-)
9.11.2012 19:01 vložil Martin Březík
Děkuji Ti Romane.
9.11.2012 14:16 vložil Roman Strnadel
Duvod je ten Martine, že když couváš, tak zabírají zase přední kola.
9.11.2012 13:27 vložil Martin Březík
Zdravím,nejsem odborník na pneu,ale proč jsou ty přední pneu opačně?Nehledejte v tom nic špatného,pouze se informuji.Děkuji.Ale byla to klika.
9.11.2012 11:02 vložil Aleš Pastorek
Toto se stát mě, tak si asi cvrknu do trikotu......Vážně. To musí být strašný pocit.
9.11.2012 08:33 vložil Jiří Pospíšil
Není možné ,že nelehnul.Ten strom za boudou to ukazuje drobek jinak,mám pravdu Milane ?
9.11.2012 08:12 vložil Michael Brož
Jste se kochal doktore :))
9.11.2012 07:18 vložil Kamil Plíšek
Ještě že ses nepřevrátil
9.11.2012 06:44 vložil bohuslav šeda
Jo to je hned hlavně že si OK:-))
9.11.2012 06:41 vložil Josef Vršan
To je jen okmažik

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.