17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 23.10.2015 22:15
autor: Jiří Kejkrt

úlovky (svět)

Sibírsky los - Rusko
Sibírsky los - Rusko
vloženo: 14.2.2017 14:36
autor: mirojevo

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Dva kusy na jedno zmáčknurí
Dva kusy na jedno zmáčknurí
vloženo: 8.1.2015 08:57
autor: Děda z lesa

zbraně

MAJÍ SVÉ KOUZLO.
MAJÍ SVÉ KOUZLO.
vloženo: 31.7.2014 04:09
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

tlačenice u slaniska
tlačenice u slaniska
vloženo: 21.1.2013 20:52
autor: Miroslav Milata

myslivecké umění

*
*
vloženo: 21.2.2016 11:07
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761001 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362935 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Tátenice 26.12.

Malá procházka na Šťepána. Lovu zdar.
vložil: Miroslav Komárek
vloženo: 26.12.2013 17:38
zobrazeno: 4764x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

31.12.2013 10:54 vložil Lubomír Černý
Patriku cca 650ha.Na zmíněném posledním honě se střelilo tuším 7 zajíců,od té doby je nestřílíme.Počet zajíců se zdá být jako zakonzervovaný,sem tam je něco vidět,kdybychom dneska šli,možná bychom 3-4 střelili,ale má to cenu?To by ta rána člověka ani netěšila.
30.12.2013 22:56 vložil Patrik Dvořák
Luboši koli máte ha a koli je tam zajíců,,??Děkji
30.12.2013 15:41 vložil Lubomír Černý
Jane se zpožděním,nechci se pouštět do debaty aniž bych cokoliv věděl o honitbě kde byli uloveni,reagoval jsem pouze na danou fotografii a z té mi je smutno.Nevím jestli by se v příštím roce neulovením dvou zajíců stavy zásadně zlepšily,určitě ne,ale jejich ulovením mohou být příští rok zase o kousek chudší.Znám sdružení,kde na honu střelí 5 zajíců a nic jim to nevadí,hony plánují dál a prostě si nepřiznají že zajíci nejsou, ale ten hon si prostě neodpustí.Petře,zase,že bych se trápil,to ne,je to Vaše zvěř a Vaše rozhodnutí,možná máte zajíců jako máku,opakuji že jsem reagoval pouze na uvedenou fotografii.Jinak my zajíce nemáme a to je nestřílíme možná 25let.
28.12.2013 11:04 vložil Petr Sojka
pouze pro vysvětlení: Štěpánskou vycházku v našem sdružení pořádáme každoročně kvůli škodné tudíž ji lze letos považovat za úspěšnou.A pokud někoho trápí ti 2 zajíci tak ty jsem nechal lovit pouze a jenom aby měl odměnu král honu a abychom měli hlavní cenu do tomboly. Snad jsem to tedy dostatečně osvětlil :))
28.12.2013 09:46 vložil Klein Karel
Pánové tim bych se moc nechlubil,pokud tam máte ještě drobnou zvěř šel bych zakrmit a nebo zustal o svátcich doma u rodin.Ty doby kdy se na Štěpána sřílivalo v MS 80-100zajicu jsou nenávratně pryč.
27.12.2013 12:21 vložil jan hanzlik
pane Cerny, proc by mela byt dvou zajicu skoda? Myslite si, ze odlovenim dvou zajicu nejak uskodite stavum teto zvere v jakekoliv honitbe?? Respektive ze jejich neodlovenim by se pristi rok stavy zasadne zlepsily? Jinak vyrad je to fakt slusny, jak pise p. Jahoda. :-))
27.12.2013 11:45 vložil Honza Becher
... že jste raději nezůstali v hospodě...
26.12.2013 20:02 vložil Lubomír Černý
K lišce Lovu zdar,jinak dvou zajíců je myslím škoda.
26.12.2013 19:11 vložil Daniel Jahoda
Slušný výřad. 1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.