17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Rarita
Rarita
vloženo: 30.8.2016 14:35
autor: Martin Kronus

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

Hotová trofej
Hotová trofej
vloženo: 2.8.2020 10:56
autor: Milan Jirmann

zvěř v přírodě

Drbání je nutnost
Drbání je nutnost
vloženo: 2.2.2020 09:34
autor: Děda z lesa

zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria

fotopast


''Modelka'' :)
vloženo: 14.9.2012 20:45
autor: Petr Hudeček

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Z dnešní čekané....

... už aby začali chodit :-) když už mám tak dobré místo ...
vložil: Michal Šimončík
vloženo: 8.5.2014 22:14
zobrazeno: 2348x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

13.5.2014 23:07 vložil Michal Šimončík
Konečný - konečná, :-))))))))) neser se do nás :-))))))))
12.5.2014 16:42 vložil Václav Roženský
miroslav Novák nic si z tehto lidí nedelej. závidí ti místo a to že chodí prasátka brzy. Nám také prosekávají kukurice a v repce si krmit a lovit musíme jinak by jsme se na škodách nedoplatili. Stačí se jen domluvit. A nejaký Marek Konečný ad si píše co chce když neví jak to v ,,myslivosti´´ chodí a rejpe tu do všech co múže. Tak až pťijdou porádne jim zaplat..
9.5.2014 13:29 vložil Michal Šimončík
jeho výroky jsou v tomhle směru ubohé :-) a k smíchu :-) kdyby to bylo načerno, neřeknu nic, to je prasárna...
9.5.2014 12:42 vložil Miroslav Novak
Michale nech ho,jeto normalní hovado ktere zavidí,a pana Mančíka jsem poprosil a fotku vymaže,kvuli takovemu kryplovy jako seš ty,a on řekl že mam pravdu,ty hovado.
9.5.2014 12:32 vložil Michal Šimončík
ty jsi k smíchu :-D víš o kolik méně škod bude na okolní pšenici, když se tam pár prasat střelí a díky lovu se na čas vždy přesunou jinam?? lepší přijít o 5metru řepky v koleji než o mnoho arů v pšenici
9.5.2014 12:10 vložil Michal Šimončík
na tebe jsem teda čekal ty kriple, já si postivě zašel za zemědělcem a zeptal se ho, jestli mi to povolí... kolem má zasetou pšenici, prasat u nás zase tolik není a když do nich střelím, tak zde týden nebudou... takže tohle je po vzájemné dohodě - takže se buď omluv, nebo drž držku!!!!!!!!!
9.5.2014 11:22 vložil Miroslav Novak
Ty seš uplně blbej,co ti je do toho,tak sito taky udělej,a nezavid,u nas stím JZD,nema žadne problemi,tak se uklidni a uražej si u vas lidi.
9.5.2014 10:19 vložil Michal Šimončík
Mají tam kukuřici, pečivo a jablka, téměř denně nosím 5l kbelík... zatím se tam ukázalo jen jedno samotné podle stop... větší. Jinak nemůžu tam vnadit moc, jen tak aby se chodili ukazovat a neponičili okolí :-)
9.5.2014 07:32 vložil micinka
ten pocit znám :-)
9.5.2014 07:30 vložil Miroslav Novak
Budou neboj,jen co to najdou.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.