17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní
Životní
vloženo: 14.8.2020 20:41
autor: Ladislav Novák

úlovky (svět)

Prvý medveď sezóny
Prvý medveď sezóny
vloženo: 17.9.2018 06:58
autor: mirojevo

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:48
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Liška vs. řeka 3
Liška vs. řeka 3
vloženo: 26.3.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

...
...
vloženo: 11.7.2017 20:17
autor: Michal Vokurka

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 28.3.2015 19:56
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362862 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 4 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Když se zadaří...

vložil: Ron Gordon
vloženo: 12.12.2017 22:50
zobrazeno: 6039x
hodnocení: 4 hlasů



Komentáře:

15.12.2017 06:51 vložil Arnošt Bárta
Že by se z těch negativních reakcí moc lidi poučili si nejsem jist. Většinou tu fotku vloží náhodný návštěvník naháňky a ne ten, kdo výřad dělal. K němu se ta informace, že to má špatně většinou ani nedostane a že ho někdo pak probírá na fóru už vůbec ne. Teď jsem byl na naháňce a známý co chodí na naháňky pravidelně a úspěšně tam loví, se mě ptal na kterou stranu čepice se dává úlomek. Že si není jist starej 70 ti letej chlap, který střelí kus jednou za 10 let bych pochopil, ale mladej co chodí často po naháňkách by to vědět měl. No jo holt "Nikdo není dokonalý".
14.12.2017 21:43 vložil Ron Gordon
Pánové, očekával jsem podstatně víc negativních komentářů a pokud jste si povšimli, tak i nadpis nezní - výřad po úspěšné naháňce. Jsou věci, které jedinec není schopen ovlivnit. Hlavní je , že máme plná ústa dodržování mysliveckých tradic, úcty k ulovené zvěři, ale skutek utek. Když si dovolíte upozornit, že by se zvěř měla správně na výřadu seřadit, dočkáte se odpovědi, že to je jedno, že není zapotřebí vymýšlet pí.... Možná je to euforie z nečekaného výsledku. Pane Bárta, ja si právě myslím, že je třeba i takovéto fotky dávat na internet, protože se možná konečně někdo chytí za nos. Pane Urban, opravdu se výjimečně zadařilo, protože jak sám vidíte je tam opravdu jen samá holá- což v případě opravdové snahy o snížení stavu vysoké je dobré. V době kdy vám poslední zbytky lesa žere kůrovec, čtvrtinu lesní výměry honitby máte v oplocenkách si nemůžete dovolit počítat vysokou a dančí na desítky.
14.12.2017 07:22 vložil Arnošt Bárta
Lovu zdar lovcům. Jinak by to chtělo trochu rozšířit výřad a tu černou dát zvlášť do řady také od vrchu a nebo koloucha dát pod laně a do druhé řady černou. A hlavně když je to špatně, tak to nedávat na internet.
13.12.2017 18:56 vložil Zdeněk Urban
Neznám situaci v honitbě, ale tímto výřadem a skladbou zvěře na něm si nejsem úplně jistý, jestli se v tomto případě zadařilo....
13.12.2017 12:40 vložil Bery Bery
Do prdele to jsou výřady,ne jen ten to.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.