17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Tři jednou ranou
Tři jednou ranou
vloženo: 6.3.2016 11:52
autor: Milda Hájek

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon
Bezoar Ibex - turecký démon
vloženo: 6.3.2016 08:07
autor: Radek

trofeje

životní srnec
životní srnec
vloženo: 22.5.2017 19:26
autor: Zuzana wimmerova

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

Nessmuk
Nessmuk
vloženo: 13.4.2016 20:07
autor: Miroslav Pixa

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

najnovšia práca
najnovšia práca
vloženo: 16.1.2016 18:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 4 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

jelen lesní

můj první
vložil: Václav Matějka
vloženo: 2.11.2012 12:24
zobrazeno: 4412x
hodnocení: 3 hlasů



Komentáře:

8.11.2012 16:44 vložil Jiří Lengyel,starší
Nedalo mě to,ale znovu jsem se vrátil k této fotografii,neboť jsem naslouchal lidem,kteří o jelení zvěři něco ví,skutečně nevím,ale když se pořádně zadívám na fotografii,tělo jelena vs.lovec je na druhou hlavu opravdu malé,nevím jakou měl hmotnost,ale na tříletého jelena je skutečně slabý,to,že nemá růže ani není tak podstatné,ale celkové vzezření.....?Čili ještě jednou,kdoví?Jen lovec sám a ten nic nepoví......
5.11.2012 08:00 vložil Rostislav Kejdana
Z této fotky bych tak jistě na první hlavu netipoval. Lovu zdar
4.11.2012 12:23 vložil roman
První hlava-určitě(ještě nemá růže)
3.11.2012 20:51 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
3.11.2012 16:27 vložil Jiří Lengyel,starší
Na rozdíl od Vás,vážených kolegů se domnívám,že se o 1.hlavu nejedná.Podívejme se na architektoniku parůžků,to zalomení lodyh se u špičáků(dvouletých) nevyskytuje,v tomto případě se jedná již o tvar budoucího jeleního paroží tak jak jsme zvyklí.....Viděl jsem za své praxe řadu vidláků na 1.hlavě,takového ale dosud ne.....Tedy,kdo ví?Jen lovec sám.....
2.11.2012 23:00 vložil František Havran
Myslím si rovněž 1. hlava, ale internetovou diagnozu si netroufám udělat... Nenašel bych odvahu na tohle zmáčknout, jako na tříletého...poslední stolička napoví... Snad Lovu zdar ?
2.11.2012 15:36 vložil Lukáš Fojtášek
99,9% první hlava...
2.11.2012 13:41 vložil patrol
Lovci přeji lovu zdar. A pro pana Procházku musím podotknout, že do dobré trofeje mu ještě pár let chybí a hlavně nedej bože, že se jedná o první hlavu, to by byl ten chovnej z nejchovnějších, ale podle fotky se to posoudit nedá, ale myslím, že se může jednat o první hlavu.Pro lovce....každej první jelen je tzv dobrej a přeji vám ten zážitek. Ještě jednou lovu zdar
2.11.2012 12:47 vložil Dalibor Hyncica
Lovu zdar! Snad je to druhá hlava jinak asi problém.
2.11.2012 12:47 vložil Aleš Procházka
Velice dobrá a líbivá trofej!!! Lovu Zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.