17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jeden z mých nejlepších srnců - říje 2013
Jeden z mých nejlepších srnců - říje 2013
vloženo: 19.8.2013 14:44
autor: Martin Vojtěch

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 7.6.2018 12:43
autor: Michal / admin /

trofeje

Zlatá rarita
Zlatá rarita
vloženo: 10.8.2018 09:27
autor: Antonín Pospíchal

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 20.1.2016 08:25
autor: jirka krbeček

fotopast

hlad,je hlad !
hlad,je hlad !
vloženo: 26.12.2019 11:29
autor: pali1

myslivecké umění

Vyřezávaná podložka pod "zbraně"
Vyřezávaná podložka pod "zbraně"
vloženo: 7.3.2018 15:50
autor: jirka krbeček
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761001 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362936 hlasování fotek (74 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

naháňka Hušák

Náš MS vyšel vstříc KCHJ s žádostí o umožnění HZ v naší honitbě a uspořádali jsme naháňku(dvě leče) v režii jezevčíků a rozhodčích.Nebyli jsme si předem jisti výřadem,do leče šlo vždy 6 psů, ale vše nakonec dopadlo v rámci možností k oboustranné spokojenosti.Uloven 1ks kolouch siky, 13ks černé z toho jeden úlovek patřil jezevčíku který v leči zakousnul selátko velikosti kočky:-)
vložil: Drahoš Hikl
vloženo: 7.11.2015 20:38
zobrazeno: 6891x
hodnocení: 18 hlasů



Komentáře:

11.11.2015 15:28 vložil
Dobrý den je mi potěšením se s vámi setkat. Jsem důstojník armády Spojených států od Spojených států amerických Michelle Brown, mám důležitou věc projednat s vámi. Prosím, kontaktujte mě přes můj soukromý e-mailovou adresu, která není (michellebrown12@hotmail.com) v tomto místě proto, že jsem to sem normálně often.waiting za odpověď od Michelle, ...................... Hello, it's a pleasure to meet you. I am Michelle Brown, a United States Army officer from United States of America, i have an important thing to discuss with you. Please contact me through my private email address which is (michellebrown12@hotmail.com) not in this site because i don't normally come here often.waiting for your reply from Michelle,
9.11.2015 21:42 vložil Jan Horáček
Pěkný výřad. Jen uspořádání ulovené zvěře se nepovedlo. Nejsilnější kus, z pohledu střelců, se pokládá vlevo - jeho "postavení" je nejvyšší. Nikoliv nejnižší na konci řady. Lovu zdar.
9.11.2015 17:41 vložil milan ondracek
Tondo ty musíš být totální pako!!!!!!!!
9.11.2015 11:28 vložil Vojtěch Sádlo
Myslivecké kynologii a Lovu ZDAR
9.11.2015 00:14 vložil Tonda Richter
Skvělá práce hrdinové, ta zvěř si to přece určitě takhle zasloužila, být ulovená při štvaní, nahánění, ve stresu! Určitě tak to má být, jen tak dál, je potřeba se potkávat se zvěří jen sporadicky nebo skoro vůbec, protože zvěř škodí- žádná zvěř - žádné škody, proto tzv. plnit plán lovu viz.vyhláška MZE (min. a nor.stavy). Je potřeba vyvíjet čím dál větší tlak na zvěř a vytlačovat jí, protože lidem škodí (viz.historie vymizení mnoho mil. živočišních druhů z původní krajiny atd.). Lovu zdar! Jen tak dále tzv. myslivci nebo pohůnci MZE má to obrovský význam pro ně, tzv. legální redukce zvěře! O zvěř vůbec nejde, jde jenom o to, jak to udělat legálně. Vždyť přeci je zvěř obnovitelné přírodní bohatství nebo ne!?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.