17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Většinou chodí ve dvou...
Většinou chodí ve dvou...
vloženo: 1.11.2020 11:35
autor: Josef Kouba

úlovky (svět)

Lišák při měsíčku
Lišák při měsíčku
vloženo: 26.2.2013 00:30
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Kamarádův raritní
Kamarádův raritní
vloženo: 27.7.2016 15:40
autor: karel marek

zvěř v přírodě

Dva kusy na jedno zmáčknurí
Dva kusy na jedno zmáčknurí
vloženo: 8.1.2015 08:57
autor: Děda z lesa

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

a je to tu !
a je to tu !
vloženo: 23.9.2016 13:15
autor: pali1

myslivecké umění

 III.
III.
vloženo: 10.12.2019 17:03
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 15 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Letošní daněk


vložil: Vladimír Roth
vloženo: 12.11.2015 20:34
zobrazeno: 5501x
hodnocení: 27 hlasů



Komentáře:

10.3.2016 20:26 vložil Vladimír Roth
Milý anonyme!!!Bohužel si mě s někým pletete.Čtyrkolku nevlastním a na žádné nejezdím!Jestli si tohle někdy přečtete,rád bych aby jste mi to řekl do očí!Melete nesmysly a nejste schopen se pod tento lživý komentář podepsat!!!!!!!Sdružení v Damnově patřilo mezi nejlepší na Tachovsku v chovu zvěře a dodnes tam s mojí osobou žádný problém neměli!A máte li Vy problém semnou,tak ho řeště.Těšim se na další Vaší spolupráci.Jen doufám že budete takový frajer a řeknete mi to do očí.Takhle jsem se ke zvěři nikdy nechoval.S pozdravem V.Roth
18.11.2015 18:40 vložil
Dobrý Večer Pane Roth Vy si řikate myslivec a zaroven člen vyborovky a bohužel REVIZOR ....... To co jsem videl na vlastni oci zaroven s hospodařem, by jste zasložil nakopat prdel sebrat lovecky listek a lest kanalama jestli tohle delate v Damnově tak uz ted je mi na bliti!!!!!! A ted k tomu proč tohle písu jelikoš mame s Vama sousedni honidbu,s hospodarem jsme chodili v tzv.spalenem lese a slysime ukrutny řev čtyřkolky řikame si zase nejaky blbci,najednou smršt kulovich ran tak koukame řikame to jsou Racovsky jenom 2 lidi????? Co dělaji na co střili??? A pan ROTH vesele jako na strelnici stríli PO DANČIM,HOLÁ NEHOLA,JAKO KDYŽ SE NECHUMELÍ NAJEDNOU DRUHY ČLEN ZARAZÍ A STŘÍLI A ZASE JEDE A ZASE NAHANI TOHOTO DANKA letošniho !!!!! TO TĚ SVEDOMÍ NEMLATÍ TY HNUSAKU HNUSNE.
15.11.2015 19:10 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
14.11.2015 16:33 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
13.11.2015 17:59 vložil Jakub Grundman
Dobrý danek,lovu zdar preji.
13.11.2015 15:37 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar, opravdu dobrej!!
13.11.2015 14:25 vložil Michal Jindra
Lovu zdar.Dobrý daněk.
13.11.2015 12:31 vložil aleš panchártek
Lovu zdar!
13.11.2015 12:07 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
13.11.2015 10:15 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar!
13.11.2015 06:08 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
12.11.2015 23:01 vložil Jiri Krampera
LOvu Zdar!
12.11.2015 21:00 vložil Tomáš Pakan
Dobrá trofej. Lovu Zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.