17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Lončák
Lončák
vloženo: 14.2.2014 06:14
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

cca 14 rokov
cca 14 rokov
vloženo: 24.9.2018 16:05
autor: NH

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

Říje
Říje
vloženo: 2.10.2019 09:22
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení lankasterového kulobroku,moje práce.
Nové zapažbení lankasterového kulobroku,moje práce.
vloženo: 28.1.2020 15:49
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Liška.
Liška.
vloženo: 17.1.2018 14:19
autor: Bohumír Petříček

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243719 fotek (16 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761032 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363241 hlasování fotek (62 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Když vezme pilu do ruky profesionál:)))

I to se někdy stane...:)
vložil: Čuřík David
vloženo: 9.12.2015 14:57
zobrazeno: 3411x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

12.12.2015 15:14 vložil Jaroslav Novotný
Nedořez jsem měl dobrej,skoro 5 čísel,chyba byla v tom,že jsem pozdě klínoval a pomohl mi trochu i kamarád větřík.Ale jinak,než jsem potřeboval.Prostě moje blbost.
11.12.2015 15:32 vložil Jaroslav Novotný
Smůla pane Straka,nemám žádný kurz,ale lesácké učiliště,takže dřevař jsem vyučený.Někdy se tohle prostě stane.
11.12.2015 09:24 vložil Ladislav Straka
Asi jste byl ve stejném kurzu :o) https://www.facebook.com/peter.lovgren.5/videos/698401340257727/
10.12.2015 22:36 vložil Tomáš Palička
Jo jo třeba takhle nedořez,ale nesmíš ho přeříznout pak je to v pr.... buď rád že žiješ a nepokoušej osud.
10.12.2015 19:14 vložil Jaroslav Novotný
Bohužel,i toto se stává.Posed jsem měl za sebou cca na vzdálenost poloviny káceného smrku a nic nenasvědčovalo tomu,že z něho budou ve zlomku vteřiny třísky na topení.Při dořezávání se mi strom doslova otočil jak na pětníku a už s tím nešlo nic dělat.Šel na druhou stranu,než jsem chtěl a nepomohly ani klíny.Možná,pokud bych klínoval dřív,tak se to nestalo.Holt,chyba se někdy vloudí.
10.12.2015 07:30 vložil Ellhenický Petr
Vladimíre, Tvé myšlenkové pochody jdou nějak mimo. Nevím na co takto reaguješ.
10.12.2015 01:13 vložil Vladimír Koštejn
Seru na to .Mně to je jedno.
9.12.2015 20:25 vložil Čuřík David
Vladimíre, u jiných fotek Vám to kolegové myslivci napsali snad dost jasně.. Bohužel to kamarádovi spadlo tak, jak nemělo… Kdo nic nedělá, nic nezkazí! Ty zkus odložit to své kolo, fotoaparát a vzít do ruky Pravidla českého pravopisu!! A moje fotky prosím nekomentuj!! Děkuji. „PS“ na posed si shodil strom majitel lesa i posedu…
9.12.2015 16:47 vložil Ellhenický Petr
A je to, přímo na kolík:-)
9.12.2015 16:42 vložil Vladimír Koštejn
Jak koukám na fotku.Tak pilou to asi nebude.Spíše to někdo svalil.Nějaký nepřítel.
9.12.2015 15:04 vložil Čuřík David
Tož, takhle se kácí duby okolo Brna viď, Vlasto..??:) Tohle máš za sto..:)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.