17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Slovensko 2014
Slovensko 2014
vloženo: 13.1.2015 10:49
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 2.2.2018 15:51
autor: Michal / admin /

trofeje

Super srnec
Super srnec
vloženo: 27.6.2018 18:12
autor: jiří pečenka

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 1.6.2016 08:30
autor: Děda z lesa

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

Berou
Berou
vloženo: 6.2.2018 16:32
autor: Milan Jirmann

myslivecké umění

Diviak...
Diviak...
vloženo: 9.3.2013 22:26
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dnešní úlovek

Ta ruka je pro srovnání velikosti.
vložil: František Vaněk
vloženo: 16.8.2011 15:18
zobrazeno: 4246x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

26.8.2011 21:47 vložil Pavel Kudrna
Pane Oto Š. norek americký, který se dnes vyskytuje v našich honitbách je potomek minků, kteří byli vyšlechtěni pro kožešinu do rozmanitých barevných variant a jen vyjímečně se vyskytuje v původním zbarvení. Norek evropský se v naší přírodě nevyskytuje. Pane Mráz, tchoř má výraznou obličejovou masku a jiný tvar těla.
26.8.2011 21:43 vložil Pavel Kudrna
Pane Oto Š. norek americký, který se dnes vyskytuje v našich honitbách je potomek minků, kteří byli vyšlechtěni pro kožešinu do rozmanitých barevných variant a jen vyjímečně se vyskytuje v původním zbarvení. Norek evropský se v naší přírodě nevyskytuje. Pane Mráz, tchoř má výraznou obličejovou masku a jiný tvar těla.
26.8.2011 21:36 vložil Pavel Kudrna
Pane Oto Š. norek americký, který se dnes vyskytuje v našich honitbách je potomek minků, kteří byli vyšlechtěni pro kožešinu do rozmanitých barevných variant a jen vyjímečně se vyskytuje v původním zbarvení. Norek evropský se v naší přírodě nevyskytuje. Pane Mráz, tchoř má výraznou obličejovou masku a jiný tvar těla.
22.8.2011 11:18 vložil Adam Mraz
lovu zdar.tchoř
22.8.2011 11:18 vložil Adam Mraz
lovu zdar.tchoř
18.8.2011 19:39 vložil JaraK
Já to taky nikomu nezazlívám, co udělal pes,to je prostě normální, jindy může pes přinést malého zajíčka, vadí mně reakce lidí... To je samozřejmě jejich chyba, jak norci decimují vše živé okolo řek, ale kolik myslivců pozná našeho norka od toho amerického! My bychom měli být ti co tomu rozumí a od těch rádoby ochranářu se odlišovat tím, že o dané problematice vím daleko víc než oni, než jen to, že okolo řek pobíhá něco černého, co se musí vyhubit...
18.8.2011 14:47 vložil Pavel Beran
Oto, asi bys měl tohle říci ochranářům, co pouštěli ty amíky z klecí a ne nám, kteří chrání jeho lovem veškerou faunu v okolí vodních toků. Brečíš na špatným hrobě, víš to?
18.8.2011 14:45 vložil Pavel Beran
Lovu, mě včera moje mladá fena na houbách zadávila letošní skalačku :-( - ještě se musí trumpeta naučit doby lovu, aby nedělala takový přestupky. No, to je výsledek toho, když člověk chodí do lesa se psem, který není ZCELA DOCVIČENÝ. Dospělýmu a utvrzenýmu psu by se tohle jistě nestalo, protože ten si do 1. listopadu kun nevšímá. :-)))))))
18.8.2011 12:51 vložil JaraK
Nevím jestli je k čemu gratulovat! Přesně z toho důvodu nám nikdy nedovolí všem členům střílet norka na potkání, neboť je jen zlomek těch co poznají norka amerického od ohroženého norka evropského. Norek americká má totiž bílý jen spodní ret a bradu!!!
17.8.2011 21:12 vložil Robin Vytisk
gratuluji
16.8.2011 22:43 vložil tomas baca
přeji lovu zdar toto zvířátko by se mělo lovit po celý rok na počkání
16.8.2011 16:56 vložil mechoslap
lovu zdar , krásná šelmička ,ale hrozný průser pro racky a nejen pro ně , jednoho jsem také „ulovil” ,skočil mi pod auta a tak jsem si ho nechal vypreparovat .
16.8.2011 16:17 vložil Pavel Kudrna
Lovu zdar. Mladý norek americký.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.