17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Když vás má Diana ráda!
Když vás má Diana ráda!
vloženo: 7.12.2020 10:47
autor: Karel Štěrba

úlovky (svět)

Baikal 2019 - druhý tetřev
Baikal 2019 - druhý tetřev
vloženo: 7.5.2019 07:05
autor: Martin Mati

trofeje

Jelen ze včerejších úlovků
Jelen ze včerejších úlovků
vloženo: 3.11.2015 08:24
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Říje
Říje
vloženo: 2.10.2019 09:22
autor: Děda z lesa

zbraně

Zásobník na zápalky
Zásobník na zápalky
vloženo: 19.10.2020 18:56
autor: Jiří Netík

fotopast

Lynx lynx u Kautského
Lynx lynx u Kautského
vloženo: 15.7.2017 21:15
autor: František Bukovský

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 28.3.2015 19:56
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj první divočák.

váha: 59 kg

Lončák kňourek 59kg uloven 3.1 2013 ve 2:00
po střele ráže 8x57JS ušel ještě 80 metrů než zhasnul.
vložil: David Kolařík
vloženo: 4.1.2013 16:56
zobrazeno: 4559x
hodnocení: 42 hlasů



Komentáře:

1.2.2014 01:29 vložil Ladislav Bodi
Pěkné LOVU ZDAR...
7.1.2013 20:15 vložil tondejs
Lovu Zdar.
7.1.2013 10:06 vložil pepa
Blahopřeji k prvnímu úlovku divočáka,ať se daří dále.LOVU ZDAR.
6.1.2013 21:03 vložil Miroslav Šteffek
Lovu zdar!
6.1.2013 09:06 vložil Tomáš
Jak řikáš je to tak, každej máme svoje, ale víš jak to myslím :-) Moc dobře vím že ti to šlape tak jak má. Kynologii zdar
5.1.2013 22:17 vložil Václav Cibulka
Přeji Lovu Zdar !
5.1.2013 20:50 vložil Petr Vondrák
Lovu zdar!
5.1.2013 18:42 vložil David Kolařík
Lovu dík.Pro Tomáše,nebo spíš Karlose-koukám,že už máš kluka na světě moc gratuluji a zároveň vítám v klubu.Dokonce si nám udělal také malou prezentaci kotců-dobrý.Trochu inspirace u pana Fabeše byla to je pravda.A to co píšeš o psech k tomu už se nebudu dál vyjadřovat,každý koukám milujeme jiné plemeno.
5.1.2013 18:08 vložil Jiří Počtýnský
Lovu zdar.Na prvního divočáka velice slušný kousek.A k těm 80 metrům , ona ta komora se srdcem je trochu jinde , rána řekl bych spíše k játrům , není se co divit na 75kg živé váhy, ačkoli máš ráži zbraně velice slušnou k lovu černé.
5.1.2013 13:38 vložil Tomáš
Davide lovu zdar až na ty psi dobrý :-)))))))))) Koukám že cvingry po vzoru pan Fabeš. :-)
5.1.2013 12:05 vložil Roman Dostál
Lovu zdar.Kotec a pejsci super.
5.1.2013 06:14 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
4.1.2013 23:54 vložil David Jirgala
Přesně jak píše pan Lengyel. moc pěkný kotec, pro pěkné psy.. :) Lovu Zdar!
4.1.2013 22:58 vložil Jiří Lengyel,starší
Vzorný psinec(cvingr)
4.1.2013 22:01 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar.
4.1.2013 21:44 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
4.1.2013 21:06 vložil David Kolařík
Lovu dík všem.Jo pasování na plese zdá se neuniknu.
4.1.2013 20:50 vložil Jaromír Beneš
Lovu zdar!Tak doufám,že tě budou hned 19.1. pasovat :-)
4.1.2013 20:11 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar k prvnímu...
4.1.2013 18:04 vložil Ondřej Procházka
Lovu Zdar! Parádní kotce.
4.1.2013 17:48 vložil Lukáš Turecký
Lovu zdar!!!
4.1.2013 17:22 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar k prvnímu, psi měli aspoň dobrou stopu :-))
4.1.2013 16:58 vložil Milan Konečný
Lovu zdar.Krásné kotce je vidět že je o pejsky dobře postaráno.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.