17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon 2014
muflon 2014
vloženo: 2.12.2014 13:06
autor: Ivo Kolář

úlovky (svět)

Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
vloženo: 10.2.2013 17:33
autor: michal bezega

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 18.7.2015 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Schengenská dohoda I.
Schengenská dohoda I.
vloženo: 12.1.2020 10:07
autor: Jiří Netík

zbraně

 Milenky mého mysliveckého dědu č.2
Milenky mého mysliveckého dědu č.2
vloženo: 3.4.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

trocha adrenalinu
trocha adrenalinu
vloženo: 13.3.2014 16:33
autor: Jaroslav Válek

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761024 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Nedělní vycházka.....

vložil: Milan Švanda
vloženo: 5.12.2021 20:16
zobrazeno: 40048x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

15.12.2021 18:16 vložil Michal Conkar
Pán Horáček, ani v Čechách sa to tak neberie.
14.12.2021 23:18 vložil Jan Horáček
No, jak říkám. Na Slovensku se to tak nebere.
14.12.2021 06:19 vložil Ellhenický Petr
Lovu zdar. Jinak Honzík Horáčků byl rejpl již od mala a koukám, že mu to zůstalo. Nic ve zlém.
12.12.2021 11:08 vložil Michal Conkar
"U nás v Čechách hledíme na tradice mnohem vážněji, dbáme na ně a na nedostatky upozorňujeme, aby se neopakovaly." Pán Horáček, vidím to na mnohých fotkách, ako vážne to berie väčšina. A kritika nepodstatných maličkostí od niekoľkých fanatických "posledných Mohykánov" je asi taká účinná, ako pokus omietnuť stenu suchým hrachom. Ja osobne som taký drzý, že keď mi sprievodca ponúkne neprimerane veľký úlomok (u nás zálomok), tak ho jednoducho skrátim a sprievodcovi venujem zvyšok. Ale druh a veľkosť posledného hryzu, ak ho nedávam ja, ponechávam plne na uvážení sprievodcu a nekomentujem ho.
8.12.2021 18:25 vložil Aleš Hendrych
Lovu zdar!
7.12.2021 22:10 vložil Jan Horáček
Oproti větvím okolo výřadu, jsou to, pravda, větvičky. Avšak nehodné posledního hryzu - tj. cca velikosti dlaně, přesněji třívýhonkové. Ale na Slovensku se to tak nebere. U nás v Čechách hledíme na tradice mnohem vážněji, dbáme na ně a na nedostatky upozorňujeme, aby se neopakovaly. Poslední hryz je nezbytný, leč nenápadný symbol. Cožpak by si to sele v popředí "uhryzlo" takovou větev? To je výsměch a parodie na tradice, Michale. Není to zveličování a už vůbec ne rýpání. Je to jen upozornění. Myslivosti zdar.
7.12.2021 18:38 vložil Michal Conkar
Lovu zdar! Pán Horáček, vetve sú okolo výradu, posledný hryz sú skôr malé vetvičky. Netreba zveličovať a zbytočne rýpať.
6.12.2021 14:36 vložil Jiří Cikryt
Lovu Zdar!
6.12.2021 06:43 vložil Josef Vršan
Lovu zdar vydařená vycházka
6.12.2021 05:04 vložil Roman Macho
Lovu zdar...
6.12.2021 04:53 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
5.12.2021 21:39 vložil Jan Horáček
Dobrý lov. Ale ten poslední hryz se několikanásobně nepovedl. Jsou to spíše větve. Lovu zdar.
5.12.2021 20:40 vložil Milan Jirmann
LOVU ZDAR!!!
5.12.2021 20:19 vložil Jiří Netík
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.