17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

květen 2014
květen 2014
vloženo: 3.6.2014 18:19
autor: Holický Jan

úlovky (svět)

Přímorožec šavlorohý - Oryx
Přímorožec šavlorohý - Oryx
vloženo: 11.3.2014 11:07
autor: Anežka Pučálková

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

Selátko
Selátko
vloženo: 3.5.2016 08:54
autor: Děda z lesa

zbraně

Část mé sbírky
Část mé sbírky
vloženo: 12.7.2014 15:54
autor: Karel Obrtál

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

sv.Hubert
sv.Hubert
vloženo: 23.4.2020 13:24
autor: Carpin
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760979 komentářů fotek (8 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362827 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Nástěnné hodiny

vložil: Carpin
vloženo: 5.3.2011 21:06
zobrazeno: 5024x
hodnocení: 27 hlasů



Komentáře:

17.3.2011 21:16 vložil Jana Ondřichová
opravdu moc pěkné
10.3.2011 11:24 vložil Daniel Donaťák
Kolego Semane. Na tom nejde co vychytat,protože je to dokonalé dílo. Jen já osobně,bych volil malinko jiný vzhled. Toť vše.
10.3.2011 09:45 vložil Carpin
S kritikou nemám žádný problém a pokud je oprávněná, rád ji přijímám. V tomto případě si ale myslím, že oprávněná není. Bachyně i selata jsou gravírovány podle fotografií a na té mámě se mi líbil právě ten zlý kukuč, který klidně může připomínat kňoura. A selata se při své hře anebo při tušeném nebezpečí projevují klidně i takto. 100 lidí, 100 názorů - a to je dobře. Aspoň si každý může vybrat to své. Díky všem za komentáře!
9.3.2011 21:24 vložil Tonda Seman
pane Karpin,jste borec.....a p.Donaťák......zkuste si to a uvidíte že to nejde vždy uplně vychytat!
9.3.2011 08:17 vložil Daniel Donaťák
Tady nejde v pravém slova smyslu o kritiku,ale o pohled na motiv. Už jsem to psal jednou. Jinak ti co neumí číst,neumí asi ani psát,protože napsat "krityzoval" je pomalu trestuhodné. I ty nejlepší díla,nebo filmy atd. podléhají kritice. Ale ta je "zdravá", aby autoři věděli čeho se napříště vyvarovat.
6.3.2011 18:21 vložil JIŘÍ TONDL
Kdyby to krityzoval např.p.Bělka neřeknu půl slova,ale p.Donaťák!!!
6.3.2011 11:07 vložil Daniel Donaťák
Co se týče anatomie zvěře a všeho kolem okolo,se nedá opravdu nic říct,jen chválit.Ale k tomu motivu. Dospělý divočák se mi jeví spíš jako kňour,než bachna a to "křičíci" sele si myslím, nemá důvod k tomuto projevu.Nepíšu to proto,že by se mi toto dílo nelíbilo a zároveň ho nechci nějak hanit,ale proto,jakýma očima to vidím já.Jasně že za bodík.
5.3.2011 23:09 vložil Jiří Lengyel,starší
Ten Karpin je machr...
5.3.2011 21:48 vložil Mgr. Ondřej Bělka
Pastva pro oči. Supr!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.