17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dnešní hostův úlovek
dnešní hostův úlovek
vloženo: 19.11.2017 17:05
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

Lovíme v Madarsku
Lovíme v Madarsku
vloženo: 20.6.2020 20:42
autor: Július Zsigarcsik

trofeje

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 20:49
autor: Petr Sobek

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 14.2.2017 03:57
autor: Jaroslav Vlosovský

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

Lovec a kořist
Lovec a kořist
vloženo: 5.6.2015 15:41
autor: Jindřich Ruml

myslivecké umění

ŕŕŕŕ...
ŕŕŕŕ...
vloženo: 7.4.2013 18:11
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363181 hlasování fotek (104 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jak se dožít 100 let.

vložil: červenka emil
vloženo: 1.3.2012 19:30
zobrazeno: 2850x
hodnocení: 39 hlasů



Komentáře:

3.3.2012 09:16 vložil bohuslav šeda
Skvělí super sem se nasmál!!!
2.3.2012 21:45 vložil Daniel Jahoda
Je to fuška udržet se na živu
2.3.2012 19:33 vložil xxxx
Právě jsem se začetl do kapitoly irské klasiky od Johna Jamesona, na páteční večer je to příjemná a pohodová četba.....lesu a lovu zdar!(a samozřejmě všem čtenářům) jv
2.3.2012 12:32 vložil jirka plánský
Podle toho co tady čtu jsem v mládí byl asi knihomol,možná ještě najdu registraci do knihovny,paní knihovnice vždy říkala do měsíce vrátit a já to měl večer přečtený,teď čtu tak tři do roka,moje dcera taky ráda čte a to je jí 10 let,tak nevím kam to spěje a na závěr myslím,že spisovatelé se o práci bát nemusí,myslivci i celý český národ jsou náruživými čtenáři
2.3.2012 12:10 vložil René Hlaváč
Tak se nám ta diskuse pěkně rozvedla...samý zkušený čtenář.No co Kamile mám dovolenou chytli mě záda tak můžu jen číst.:-)))
2.3.2012 10:41 vložil Roman Skřejpek
Na tom něco bude:-)))
2.3.2012 07:53 vložil Tomáš Chvojka
Jsme čtenářský národ se světově známými velikány! Věřim,že zůstaneme u klasiky a nikdo nás nebude přesvědčovat o výhodách elektronické knihy! Nejhorši je zaplněná pamět na disku a případný restart! Čtěme klasiku!
2.3.2012 07:40 vložil jiří janek
My jsme četli včera, k tomu ovárek z divočáka nebo obráceně ,já už nevím, těžká klasika našich umněleckých velikánů ,Božkov a R.Jelínek (samisdat došel)obsah tak složitých děl jsme moc nepochopili a tak si budeme muset den s knihou opáknout.
1.3.2012 21:12 vložil Bohumil Koláč
To my máme vytisklých 40l :D
1.3.2012 20:52 vložil Kamil Plíšek
Rendo :-)))
1.3.2012 20:18 vložil René Hlaváč
Já četl už dnes dopoledne přečetli jsme se susedem každý pět kapitol a knížka přečtená byl to moravský román
1.3.2012 20:10 vložil Josef Vršan
1*Dobrá tiskárná je v Plzni, jiné knihy mi nedoporučuje můj lékař.
1.3.2012 20:06 vložil červenka emil
Dám si chlapci na vaše zdraví jednu kapitolu,víc mně číst samého nebaví a moje princezna (JDRT)nemůže.
1.3.2012 20:04 vložil Tomáš Fuchs
:-))
1.3.2012 19:54 vložil Milan Flora
Též si něco přečtu, ale až zítra večer, dneska ještě nemůžu..., ráno by mě bolely voči z toho čtení... 1*
1.3.2012 19:43 vložil Martin Till
Asi si taky něco přečtu,jinak super!!!samosebou za hlas!!1++
1.3.2012 19:31 vložil Lukáš Turecký
Jdu si číst :-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.