17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podhorský král. č. 3.   17.10.2019
Podhorský král. č. 3. 17.10.2019
vloženo: 21.10.2020 07:50
autor: Ivo Lajčok

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 7.6.2018 12:43
autor: Michal / admin /

trofeje

Zlatá rarita
Zlatá rarita
vloženo: 10.8.2018 09:27
autor: Antonín Pospíchal

zvěř v přírodě

už to začína
už to začína
vloženo: 3.9.2014 10:15
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

...
...
vloženo: 11.7.2017 20:17
autor: Michal Vokurka

myslivecké umění

Když jsem na náledí zlomil pažbu
Když jsem na náledí zlomil pažbu
vloženo: 24.2.2017 06:15
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363226 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jezevec s kuňákem.

Prvního jsem našoulal jezevce, po dél lesa přelezl přes potok a mašíroval si to přímo ke mě. Nachystal jsem se kleknul si a čekal až příšel na 25m. Ulovil jsem ho ranou na ostro, kule mu vnikla do těla na krku, je to vidět. Fena 15kg. Schoval jsem si ji u potoka, že se pro ni vrátím druhý den ráno, překryl smrkovou větví a šoulal jsem dál. Asi po 200m. slysím šelest při kraji lesa, klekám si a poslouchám. Po chvíly vylézá něco co nemůžu identifikovat, tak divně se to pohybuje, jezevec? psík?? Rychlou chůzí se snažím dohnat tu šelmičku. Ta se zastaví, ví o mě, staví se na zadní a to už vím že je to kuna, jasně vidím náprsenku. Kuna odskakuje do lesa a blízkého kanálu. Vtu ránu zaujímám pozici 15m. před kanálem a čekám. Po asi dvou minutách kuna vykukuje a já ustaluji kžíž na náprsence a střílím. Taková divná rána, bodejť by ne, kule proletěla celým kanálem. No na kukuřičnisko na prasata už jsem nedošel. Druhý den beru úlovky, nějaké to foto, oprašuji úlomek z předešlé noci a jdu s veselou domů. Lovu zdar.
vložil: Magnum.
vloženo: 15.11.2011 16:49
zobrazeno: 3677x
hodnocení: 32 hlasů



Komentáře:

17.11.2011 08:39 vložil Ivo Ondráček
Lovu zdar! Ulovit během jedné šoulačky dva kusy škodné je vzácný zážitek! Ať se daří i nadále.
16.11.2011 19:46 vložil Tomáš Nožička
tak to přeji aby se zadařilo ja bych je musel už budit
16.11.2011 08:32 vložil Magnum.
U nás asi ještě nespí, u kamaráda o 30km. dál byly zalehlí do zimního spánku co mi říkal, už na začátku odstřelu. No přes den je ještě obstojně a navíc hned u lesa je kukuřičnisko na které chodí, mají tam dost svých ochozů, snad se ještě zadaří. Kulovnice je rosslerka.
16.11.2011 08:06 vložil H.J.
Lovu zdar, pěkná flinta, můžu se zeptat na značku?
16.11.2011 05:15 vložil tomas baca
přeji lovu zdar
15.11.2011 22:32 vložil PRO HUNTING, s.r.o
Lovu Zdar
15.11.2011 19:42 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
15.11.2011 18:26 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
15.11.2011 18:23 vložil Ladislava Pliskova
hezky popsáno, Lovu zdar-bodík
15.11.2011 18:08 vložil Tomáš Nožička
to u Vás ještě jezevec? nespí u nás už ven nelezou

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.