17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Ríje 2018
Ríje 2018
vloženo: 23.1.2019 19:36
autor: Jan Faul

úlovky (svět)

cca 14 rokov
cca 14 rokov
vloženo: 24.9.2018 16:05
autor: NH

trofeje

Stříbrný
Stříbrný
vloženo: 11.2.2019 17:22
autor: Jeroným Levák

zvěř v přírodě

Zatoulané
Zatoulané
vloženo: 2.11.2017 09:01
autor: Děda z lesa

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

...
...
vloženo: 26.8.2012 13:04
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Kde že ty loňské sněhy jsou...
Kde že ty loňské sněhy jsou...
vloženo: 17.2.2020 13:08
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kňour mé ženy

váha: 170 kg
věk: 5 let

Dobrý kňour asi 170 kg,střeleno "Z"kou 7/57
uběhl asi 20m Lovu Zdar
vložil: Petr Bakule
vloženo: 11.11.2013 17:29
zobrazeno: 7769x
hodnocení: 49 hlasů



Komentáře:

17.11.2013 17:55 vložil Jan Horáček
Daniel Donaťák má pravdu. Takhle by to opravdový myslivec nikdy neudělal. Nikdy! Lovu zdar.
14.11.2013 16:36 vložil Pavel Žíla
Upřímné LOVU ZDAR... Možná se mi to jen zdá, ale.... Divočák nemá levé světlo???
13.11.2013 19:11 vložil JIŘÍ ŠEBESTA
Velké lovu zdar !!!!! a ulomek nech má jedno z čeho ale je,jen mohl výpadnout origoš,neřešte kraviny mohl tam růst rypák obecný též zvaný kde nic nenajdu tam si dohledám(dosleduju) a bude rýpat a nejaký by tam vysel i z kloboukem ,prosím ještě jednou lovu lesu nekdy ho.... nesu taky bych asi neváhal J.Š
13.11.2013 12:51 vložil Pavel Vejvodič
Lovu zdar.
13.11.2013 06:46 vložil Malej Mira
Lovu zdar.
12.11.2013 23:28 vložil Marie Petrová
Lovu zdar!
12.11.2013 20:47 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
12.11.2013 17:35 vložil Marta Kunešová
Lovu Zdar!!
12.11.2013 16:10 vložil Nožička Jiří
Lovu zdar!
12.11.2013 15:27 vložil René Vrbický
Lovu zdar.
12.11.2013 13:21 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!kdyby mi přišel tak taky střílím,zrovna jako Milda F. to samé u nás.
12.11.2013 09:28 vložil ing.Karel Rait
Velké LOVU ZDAR!!A nebrečte kvůli úlomku!
12.11.2013 08:58 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!!
12.11.2013 08:20 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
12.11.2013 07:36 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Dobrá volba flinty....
12.11.2013 06:59 vložil Martin Šplíchal
Máte krásnou paní. Lovu zdar...
12.11.2013 06:16 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
12.11.2013 06:15 vložil Jaroslav Vlosovský
Přeji lovu zdar.
11.11.2013 23:16 vložil bohuslav šeda
Popřej lovu zdar a nebreč toť vše Bohušu...
11.11.2013 22:37 vložil Daniel Donaťák
Lovu zdar! Ale vypadá to,že paní ulovila divočáka na zahradě,když má poslední hryz a úlomek z thůje.
11.11.2013 21:12 vložil Vladislav Jedruch
Srdečne Lovu zdar
11.11.2013 20:48 vložil Milan Flora
Petře, šťastné střelkyni Lovu Zdar! 1*** Moc dobrý kňourek, kdyby mě přišel, určitě bych nezaváhal, jelikož u nás černá jen přechází a dělá pěkné škody jarem počínaje a podzimem konče, které bohužel platíme. Ovšem od podzimu až do jara střílí na společných naháňkách a hromadách (dovezených nákladními auty) v sousedních státních lesích. Tak tomu se říká spravedlnost...
11.11.2013 20:30 vložil František Zapalač
Lovu zdar !
11.11.2013 20:16 vložil Miroslav Novak
Lovu zdar...ale není škoda lovit takový prase v tuto dobu.
11.11.2013 20:14 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
11.11.2013 20:12 vložil Pavel Štěrba
Nováku, podívej se pořádně na poslední hryz a třeba pochopíš..... Lovu zdar.
11.11.2013 19:30 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
11.11.2013 19:23 vložil Jan Novák
Trčko ty si tam dej prkna a beton a je...
11.11.2013 19:21 vložil karel zvářal
Pěkný kňourek... Lovu zdar!
11.11.2013 19:17 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.