17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Slovensko 2014
Slovensko 2014
vloženo: 13.1.2015 10:49
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Maďarsko 2013
Maďarsko 2013
vloženo: 3.2.2014 17:42
autor: Karel Maršík

trofeje

Můj životní srnec
Můj životní srnec
vloženo: 15.5.2012 21:53
autor: Antonín Trubačík

zvěř v přírodě

Čerstvě vytlučeno
Čerstvě vytlučeno
vloženo: 10.9.2019 08:59
autor: Děda z lesa

zbraně

Belgičanka s vyhazováky
Belgičanka s vyhazováky
vloženo: 10.7.2017 21:30
autor: Jiří Netík

fotopast

...
...
vloženo: 13.2.2015 10:38
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
vloženo: 24.12.2015 11:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Utrpení

To je asi důsledek naháněk
vložil: Milan Nalezinek
vloženo: 26.10.2011 21:21
zobrazeno: 4236x
hodnocení: 10 hlasů



Komentáře:

26.12.2011 08:41 vložil Miroslav Novak
Koukam že mate zkušenosti s rana na hlavu,žeto tak jistě víte,taky střílíte na hlavu ne,mate taky v revíru takova.
27.10.2011 19:54 vložil René Hlaváč
Za ukončení trápení bod,a samozřejmě ,,Lovu Zdar"
27.10.2011 17:02 vložil ing.Karel Rait
Každopádně LOVU ZDAR za ukončení trápení!Souhlasím se všemi tady uvedenými komentáři,hlavně pánů J.Grundmana a J.Lengyela st.,pouze s tím dosledem nesouhlasím.Tohle je spec.u divočáka prakticky ne- dohledatelné.Není to ale omluva,jen konstatování.
27.10.2011 17:01 vložil ing.Karel Rait
Každopádně LOVU ZDAR za ukončení trápení!Souhlasím se všemi tady uvedenými komentáři,hlavně pánů J.Grundmana a J.Lengyela st.,pouze s tím dosledem nesouhlasím.Tohle je spec.u divočáka prakticky ne- dohledatelné.Není to ale omluva,jen konstatování.
27.10.2011 10:22 vložil Erika Doležalová
Já bych si netroufla tvrdit, že je to "tutově po ráně na hlavu". Osobně bych to viděla spíš na následek naháňky, když si vezmete, jak rychle většinou divočáci běží a jak si většina účastníků prostě ránu neodpustí, byť je pravděpodobnost dobrého zásahu minimální... Ale těžko říct.
27.10.2011 09:17 vložil Honza Becher
Odstřelovači zásadně střílí na těžiště těla. Důvod je prostý, jistota zásahu. Na hlavu se střílí pokud to je nezbytně nutný.
27.10.2011 09:07 vložil Martin Hadrava
Lovu zdar. Také si myslím, že šance na dosled je mizivá až žádná.pohyb prasete omezen není...to sou ti co rikaj že se jim to ani nehne, proto střílí na slecho. Poučte se z toho všichni "hlavaři".
27.10.2011 08:00 vložil Ondřej Giecek
Dle fotky a posledního hryzu soudím, že nebyl nalezen jako nedosledovaný a s ustřelenám ryjem, by ho asi stéjně nedosledoval. Jinak lovci přeji Lovu Zdar. Každý se může ustřelit, ale pokud takhle střílel schválně na hlavu, tak bych mu přál zažít třeba jen 10% bolesti co ten divočák, to aby si to pak rozmyslel střílet za slecho.
26.10.2011 23:50 vložil Jakub Grundman
Když tohle vidím,tak se mi z toho lesknou oči. Nebudu ani komentovat tuto lhostejnost,že nebyl proveden dosled!!! Lovu Lesu Zdar za ukončené trápení!!!
26.10.2011 23:19 vložil Jiří Lengyel,starší
Ano,hrůza.To jsou ty rány"na ouško",jak jsme zde také mohli číst-Hanba tomu,kdo jej nedosledoval,Lovu zdar tomu,kdo mu ušetřil trápení....
26.10.2011 21:45 vložil Petr Pořádek ml.
Tohle jsou zpravidla odstřelovači (je jich zde početná menšina), kteří střílí zásadně na hlavu...
26.10.2011 21:34 vložil Milan Nalezinek
V každém případě je to hrůza !
26.10.2011 21:28 vložil František Mlčoch
Chudák,to si muselo zkusit....
26.10.2011 21:27 vložil Jan Kitzberger
No spíše střílení na hlavu...:)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.