17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2018
Říje 2018
vloženo: 29.7.2018 10:43
autor: Petr Barta

úlovky (svět)

Kudu
Kudu
vloženo: 21.6.2016 08:21
autor: Josef Langmajer

trofeje

Můj životní srnec
Můj životní srnec
vloženo: 15.5.2012 21:53
autor: Antonín Trubačík

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan

zbraně

Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
vloženo: 23.6.2017 08:45
autor: Igor Filo

fotopast

...
...
vloženo: 3.9.2012 14:58
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Pod lonsku urodu srncu
Pod lonsku urodu srncu
vloženo: 29.1.2018 07:12
autor: martin pavka
Statistika
  • 243642 fotek (5 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760979 komentářů fotek (8 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362820 hlasování fotek (24 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

První vycházka s novou brokovnicí

vložil: Michal Demel
vloženo: 11.11.2011 14:36
zobrazeno: 5465x
hodnocení: 29 hlasů



Komentáře:

12.11.2011 22:33 vložil Michal Driml
Omlouvám se že se mi to trochu přemnožilo, ale už vim čim to je takže promiňte mi to prosím
12.11.2011 22:32 vložil Michal Driml
Ta poutka u zbraní ze série CZ-USA tam nejsou protože tyto zbraně jsou určeny pro trh USA a američani nenosí zbraně na řemeni ale jen tak v ruce - takto mi to bylo sděleno v podnikové prodejně CZ UB, ale taky řikali že pro českej trh se dělaj i s poutky na řemen. Lovu Zdar
12.11.2011 22:32 vložil Michal Driml
Ta poutka u zbraní ze série CZ-USA tam nejsou protože tyto zbraně jsou určeny pro trh USA a američani nenosí zbraně na řemeni ale jen tak v ruce - takto mi to bylo sděleno v podnikové prodejně CZ UB, ale taky řikali že pro českej trh se dělaj i s poutky na řemen. Lovu Zdar
12.11.2011 22:20 vložil Michal Driml
Ta poutka u zbraní ze série CZ-USA tam nejsou protože tyto zbraně jsou určeny pro trh USA a američani nenosí zbraně na řemeni ale jen tak v ruce - takto mi to bylo sděleno v podnikové prodejně CZ UB, ale taky řikali že pro českej trh se dělaj i s poutky na řemen. Lovu Zdar
12.11.2011 17:20 vložil Tomáš Lenhart
A nová flintička začala úřadovat:-D Lovu zdar! P.S. pěkná zbraň
12.11.2011 11:10 vložil Ladislava Pliskova
tak at´se daří..
11.11.2011 23:27 vložil František Mlčoch
S těmi poutky je to poslední dobou tak jak píšete,nechápu to a je vidět ,že ne sám...
11.11.2011 18:39 vložil Krakonoš
aha, díky moc
11.11.2011 18:34 vložil Michal Demel
Brokovnice z této řady se prodávají bez poutek, nevím proč, ale ty se dají dokoupit zvlášť a puškař ti je namontuje.
11.11.2011 18:30 vložil František Zapalač
Lovu Zdar!!Pěkná brokovnice.
11.11.2011 18:18 vložil Krakonoš
Ještě k té brokovnici oni ji neprodávají s úchytkami na řemen??? Jsem uvažoval že až si udělám zbroják a LL tak že bych si ji koupil. Diky moc.
11.11.2011 17:30 vložil Michal Demel
Lovu dík. Krakonoš: Ano je to ona. Tome taky doufám že zrzky budou padat, uvidíme zatím je na ně moc hezky.
11.11.2011 17:18 vložil tomas baca
lovu zdar ted aby tak padaly i ty zrzky
11.11.2011 17:09 vložil Krakonoš
Lovu zdar! Není to brokovnice CZ-USA Mallard?
11.11.2011 16:47 vložil Michal Demel
Lovu dík. Sedí perfektně, střelba je příjemná, jen si musím zvyknout na tužší chod spouští...oproti starému ZH
11.11.2011 16:16 vložil H.J.
Lovu zdar, moc pěkná brokovnice. Očividně vám doře sedí v rameni:-).

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.