17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen evropský
Jelen evropský
vloženo: 22.9.2019 21:15
autor: Tomáš Cibulka

úlovky (svět)

cca 14 rokov
cca 14 rokov
vloženo: 24.9.2018 16:05
autor: NH

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

kuna
kuna
vloženo: 17.11.2012 23:29
autor: Dáša Vandasová

zbraně

Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
vloženo: 27.9.2019 20:23
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 26.2.2018 17:48
autor: Michal Sedlář

myslivecké umění

Lovecký portrét
Lovecký portrét
vloženo: 1.2.2012 10:08
autor: Carpin
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760966 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362774 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dalsi trhac jezevciku

Samice 4.5kg,malorazka Hatsan,60m
vložil: Milan Dejda
vloženo: 29.3.2020 18:46
zobrazeno: 6036x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

31.3.2020 18:06 vložil Antonín Polách
Na čepicu nebude?
31.3.2020 10:54 vložil Milan Dejda
Radku,invazivni a pro Leose Lukaska,uz sem vydel hezkou radku psu hrdinu,kteri dostali od nutriji pekne narezano,jen proto,ze nemneli rozum a mozek v hlave a nejednalo se jen o norniky,spousta oharu na honech doslo k uhone,takze bych vaseho JEZEVCIKA moc nevynasel a hlavne bych to nezkousel a urcite ne v nore tam pes nema sanci.
30.3.2020 22:36 vložil Leoš Lukášek
Milane na mého jezevčíka drsnosrstého by si v Žádném případě nepřišla.
30.3.2020 22:36 vložil Leoš Lukášek
Milane na mého jezevčíka drsnosrstého by si v Žádném případě nepřišla.
30.3.2020 21:06 vložil radek snabl
a to je zvěř nebo se to loví jako invazivni druh?
30.3.2020 19:55 vložil Patrik Dvořák
Myši nejsou aspoň ne u nás a že jich bylo, vzali to pluhem a je klid. Lovu zdra k té přerostlé ty jsou lepší.
30.3.2020 17:47 vložil Jiří Wenzl
Nikdy bych neřekl, že jedna vypasená myš polechtá tolik chuťových pohárků...Až se divím, že zatím nikoho nenapadlo podívat se na současnou hraboší kalamitu jako na příležitost dopřát některým spoluobčanům nevšední kulinářský zážitek.
29.3.2020 23:54 vložil Milan Dejda
Jinak briska a predek je nejlepsi na falesnou drztkovou,Monicka ji umi luxusni,to nema chybu,stehna a hrbet naspikovat,potrit cesnekovou soli a dva dny nechat v maslicku odpocivat,pote dat do udirny kolem 6 hod.ranni,a udit max.na 70 stupinku cely den,proste musite si s tim pohrat.Laska je laska
29.3.2020 23:28 vložil Milan Dejda
Vynikajici je na vsechny mozne spusoby,cesnekem nic neskazis a na prazcich nebrat dehet neni nic moc
29.3.2020 20:38 vložil Roman Macho
Jedl jsem ji na grilu. Vynikající..
29.3.2020 20:32 vložil Jiří Netík
Mám inspiraci, udit se bude na trnkovém dřevíčku. Na pražcích by měla hezkou barvu. Cha...cha...
29.3.2020 20:12 vložil Jiří Šikl
Lovu zdar
29.3.2020 19:59 vložil jirí kuja
uzená je luxusní!!!
29.3.2020 19:47 vložil Milan Dejda
Jiri pujde do udirny,za vikend mam 3 kousky,tudiz nalozime a na bukovem drevicku pomalu vyudim,fuj tajbl.
29.3.2020 19:44 vložil Jiří Netík
Řízky nebo ragů???
29.3.2020 19:01 vložil Jindřiška Padalíková
Potrestán!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.