17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dar od našich patronů. Děkuji
dar od našich patronů. Děkuji
vloženo: 10.8.2014 13:43
autor: Tomáš Pražák

úlovky (svět)

Sibírsky los - Rusko
Sibírsky los - Rusko
vloženo: 14.2.2017 14:36
autor: mirojevo

trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

Jelen
Jelen
vloženo: 25.10.2020 05:50
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

diana
diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Zima 2012/2013

Převážná část ulovena za pomoci čtyřnohých kamaradů, ale pár úlovků i na čekané. Děkuji patronům za ty krásné chvíle strávené při lovu. Lovu a myslivosti zdar
vložil: Tomáš Lenhart
vloženo: 1.4.2013 19:32
zobrazeno: 18732x
hodnocení: 167 hlasů



Komentáře:

5.4.2013 21:08 vložil Milan Hambalko
Paráda,prajem Lovu Zdar!
4.4.2013 11:20 vložil Michael Brož
Lovu zdar! 1***
4.4.2013 01:07 vložil Josef Voborník
Tak to má byt, tak je to správne... Za takovouhle veřejnou prezentaci své práce se myslivci stydět rozhodně nemusí, na rozdíl od některých kontraverzních a nevhodných obrázků z norování malých liščat. Lovu zdar, smekám klobouk !
3.4.2013 20:40 vložil Petr Bromek
lovu zdar tome ,jen tak dal!
3.4.2013 13:57 vložil Michal Filip
Lovu Zdar pánové. Úchvatný výřad. Když se sejde dobrá parta, perfektní psi a odhodlání se věnovat lovu škodné, tak úspěch se vždy dostaví!
3.4.2013 05:51 vložil Milan Vašíček
Lovu zdar , pořádně jste s nimi zatočili. Tak ať se to obrazí i na stavech drobné zvěře. Rozhodně jste drobné zvěři hodně ulevil.
2.4.2013 23:06 vložil Patrik Dvořák
Pěkná práce lovu zdar, na druhou stranu už bych nechtěl,aby se toto u nás opakovalo, lovit víc škodný jak drobný.
2.4.2013 21:33 vložil Tomáš Lenhart
Pro pana Zahradníka: jsme polní honitba, lesní část honitby tvoří cca 10%
2.4.2013 21:32 vložil Tomáš Lenhart
Pro pana Zahradníka: jsme polní honitba, lesní část honitby tvoří cca 10%
2.4.2013 20:43 vložil rosta novák
Lovu zdar!
2.4.2013 20:06 vložil František Zapalač
Lovu zdar!!! 1**
2.4.2013 19:04 vložil Blanka Klatovská
Pánové, smekám všechny tři klobouky co mám doma.Upřímné LOVU ZDAR.
2.4.2013 19:04 vložil Petr Bábík
LOVU ZDAR
2.4.2013 18:34 vložil Miroslav Franěk
Správní borci!! : 1*** lovcům i psům!
2.4.2013 18:16 vložil Tomáš Nikl
LOVU ZDAR
2.4.2013 17:19 vložil martin zamrzla
lovu lesu dobrá práce
2.4.2013 15:12 vložil Petr Hruška
Lovu zdar!!!
2.4.2013 15:10 vložil Ondřej Zahradník
Ste převážně lesni honitba???
2.4.2013 15:06 vložil Tomáš Lenhart
Zajíců lovíme asi 30 ks, bažantí zvěř máme, ale divokou populaci nelovíme.Nějaká ta koroptev je vidět také.
2.4.2013 14:30 vložil Zdeněk Cedidla
To nepotřebuje komentář.LOVU ZDAR !!!
2.4.2013 14:17 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
2.4.2013 13:52 vložil Vojtěch Kurfirst
Lovu zdar!Tak to se jen tak nevidí. Super.
2.4.2013 12:23 vložil Jiří DOHNAL
Tak to je paráda. A klik máte drobné při tkových úlovcích škodné...?? LOVU ZDAR.
2.4.2013 11:58 vložil Aleš Kovařík
Tak to klobouk dolů,LOVU ZDAR 1****
2.4.2013 11:41 vložil Anežka Pučálková
Tak to velké a úpřímné LOVU ZDAR!!! dobrá práce i pěkné foto.
2.4.2013 11:22 vložil Tomáš Just
Lovu Zdar.Dobrá práce
2.4.2013 11:10 vložil Michal Baručák
Tome a to sis pořád stěžoval,jak u vás nejsou lišky :-) Lovu zdar!!
2.4.2013 09:02 vložil LADISLAV KALOUSEk
LOVU ZDAR!
2.4.2013 08:46 vložil Pavel Hamšík
To je nádhera!Velké lovu zdar!!!1*
2.4.2013 08:11 vložil Roman Hlávka
Hezká fotka. Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.