17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dar od našich patronů. Děkuji
dar od našich patronů. Děkuji
vloženo: 10.8.2014 13:43
autor: Tomáš Pražák

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Drbání je nutnost
Drbání je nutnost
vloženo: 2.2.2020 09:34
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž
Nůž
vloženo: 26.1.2013 12:11
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 30.5.2014 13:12
autor: Bohumil Koláček

myslivecké umění

Plastické obrazy se mně moc líbí
Plastické obrazy se mně moc líbí
vloženo: 30.3.2020 20:40
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761019 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363019 hlasování fotek (49 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Hlavní hon MS Drop Božice-Borotice

Uloveno 106 zajíců a 31 kohoutů.
vložil: Mila Šebela
vloženo: 22.12.2013 10:42
zobrazeno: 5049x
hodnocení: 38 hlasů



Komentáře:

24.12.2013 12:16 vložil pepa
Jako ulovení zajíci,To závidí každý.To složení výřadu,má být trochu jinak.Ale hlavně že tu kecáme pořád o tradicích.
24.12.2013 06:42 vložil Zbyněk Ivánek
Upřímné Lovu zdar,divím se,že nikdo nekritizuje pořadí zvěře na výřadu,my to již několik generací děláme taky tak a sklízel jsem jenom kritiku a tak jsem přestal společné lovy dávat na tyto stránky my měli 2 hony a ulovily 100 zajíců a ostatní pro malý stav zvěře zrušily ,před 4 lety jsme lovily na 3 honech 450 zajíců běžně.
23.12.2013 19:28 vložil Mila Šebela
Jako trubač jsem zván na hony v několika sdruženích na okrese a můžu srovnávat. Někde drobná zvěř je a někde je to slabší... Tento výřad je letos suverénně nejvyšší. Hospodáři děkuji za pozvání, za perfektní lovecký zážitek a veselou poslední leč. A pro Eurohorna: Pavle, jako kluk (tehdy ještě jako honec) jsem byl na honu v Jedovnicích a pamatuji se, že po první leči na Harbechách a v Horce bylo uloveno tolik zvěře, že hospodář zastavil hon a šlo se do hospody k Šimákům na guláš. Jenže to je už skoro čtyřicet let... Všem přeji pohodové Vánoce a do příštího roku hodně osobních a loveckých úspěchů.
23.12.2013 15:32 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
23.12.2013 07:28 vložil petr vesely
Tak to musel být, na současné poměry bídy s drobnou zvěří, luxusní hon. Držím vám palce aby vám dobré stavy této zvěře vydržely co nejdéle. LOVU A MYSLIVOSTI ZDAR!
23.12.2013 05:39 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
22.12.2013 22:30 vložil Milan Ječný
Lovu zdar,opravdu nevídané.
22.12.2013 19:44 vložil Pavel Kessler
Upřímné Lovu zdar! Letos asi nejlepší úspěch z celého našeho okresu Znojmo. Znám to tam dobře, tak vím, že zajíců tam máte opravdu dost. Jen tak dál...
22.12.2013 17:57 vložil Jiří Šrom
V této době téměř nevídané, velké Lovu zdar!
22.12.2013 15:08 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar
22.12.2013 12:25 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.