17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Sele
Sele
vloženo: 19.1.2018 06:29
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Srnec
Srnec
vloženo: 25.5.2012 06:18
autor: Josef Vršan

trofeje

Detail včerejšího  srnce.
Detail včerejšího srnce.
vloženo: 30.5.2016 00:27
autor: Milan Ječný

zvěř v přírodě

Černí rytíři
Černí rytíři
vloženo: 4.2.2013 14:59
autor: Roman Těšínský

zbraně

Nessmuk
Nessmuk
vloženo: 13.4.2016 20:07
autor: Miroslav Pixa

fotopast

hlad,je hlad !
hlad,je hlad !
vloženo: 26.12.2019 11:29
autor: pali1

myslivecké umění

 III.
III.
vloženo: 10.12.2019 17:03
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9795 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363226 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

včerejší hon u bratránka

vložil: myslivec
vloženo: 4.12.2011 12:22
zobrazeno: 3371x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

5.12.2011 20:45 vložil jiří marek
Ten prostřední zajíc vypadá jak "pivoň"!Lovu zdar!
5.12.2011 14:37 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
4.12.2011 18:09 vložil Jiří Motáň
Byl to pěkný hon, zvlášť ta leč kde byly prasata. Honci hlásili prase, tak jsme honem dali breneky a vtom nam pod nohama vyskočil zajíc, tak odešel bez rány. Za chvilku padly výstřely na druhé straně leče. Prasata vyšly ven. Vtom kříčí otec, který stál ob tři střelce za rohem "zajíc nahoru" tak jsme nabili broky, neuběhlo půl minuty a honci křičí "prase, prase" tak jsme zase nabíjeli breneky. Po chvíly vyšly prasata na druhé straně leče jako před tím. V tom otec zase viděl zajíce, tak zpátky broky, to se už honci vraceli lečí zpět a tak zajíce vyhnali na otce a ten ho střelil. Tím leč skončila. Po skončení leče okolo projížděl traktor a před ním vyskočil ještě jeden zajíc. Opravdu dobrá leč.
4.12.2011 18:01 vložil Jiří Motáň
Byl to pěkný hon, zvlášť ta leč kde byly prasata. Honci hlásili prase, tak jsme honem dali breneky a vtom nam pod nohama vyskočil zajíc, tak odešel bez rány. Za chvilku padly výstřely na druhé straně leče. Prasata vyšly ven. Vtom kříčí otec, který stál ob tři střelce za rohem "zajíc nahoru" tak jsme nabili broky, neuběhlo půl minuty a honci křičí "prase, prase" tak jsme zase nabíjeli breneky. Po chvíly vyšly prasata na druhé straně leče jako před tím. V tom otec zase viděl zajíce, tak zpátky broky, to se už honci vraceli lečí zpět a tak zajíce vyhnali na otce a ten ho střelil. Tím leč skončila. Po skončení leče okolo projížděl traktor a před ním vyskočil ještě jeden zajíc. Opravdu dobrá leč.
4.12.2011 15:42 vložil František Zapalač
Lovu zdar !!!!
4.12.2011 13:17 vložil jirka plánský
1*****
4.12.2011 13:10 vložil Miroslav Novak
Lovu zdar tak todle je pěkný od každeho něco jště chybý ta Liška...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.