17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení řije na valašsku!!!
Jelení řije na valašsku!!!
vloženo: 3.10.2020 20:54
autor: josef stoklasa

úlovky (svět)

Buvol kaferský-splněný africký sen
Buvol kaferský-splněný africký sen
vloženo: 4.1.2012 19:06
autor: Josef Langmajer

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 6.7.2017 20:35
autor: Blanka Klatovská

zvěř v přírodě

Liška v oboře
Liška v oboře
vloženo: 2.6.2020 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

Nessmuk
Nessmuk
vloženo: 13.4.2016 20:07
autor: Miroslav Pixa

fotopast

...
...
vloženo: 30.5.2014 13:12
autor: Bohumil Koláček

myslivecké umění

najnovšia práca
najnovšia práca
vloženo: 16.1.2016 18:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Letošní první selátko

váha: 19 kg

Tak konečně se zadařilo.S přibývajícím měsíčkem toto byla již osmá čekaná. Zkušená bachyně chodila velmi opatrně a velmi zdařile se ji dařilo využívat všech přírodních krytů.Vodila 5 selat, která ji na "chrochtnutí" poslouchala.Mohl jsem lovit již dříve,ale nikdy to nebylo na jistou mysliveckou ránu. Teprve včera to vyšlo. Jako vždy zašustila vysoká trává a vidím jen hřbet bachyně ve vysoké trávě,pomalu vytahuje ven a asi po 10 metrech se otáčí a vrací se zpět, ale to už máme nacvičené a já vím, že se vzápětí ukáže a zkusí toto ještě jednou asi o dvacet metrů dále.Tak v klidu čekám.Přesně tak se stalo a bychyně vytahuje znovu a za ní vidím jen vlnit se trávu. Musí přejít vyjeté koleje, kde trává není tak vysoká a to je moje chvíle.Měsíček pěkně svítí a já se připraven k lovu. První přešla přes koleje bachyně, která zůstala stát uprostřed a opět jistila na všechny strany a za ní už jdou selátka.Jedno zůstalo na chviličku stát v koleji, a to byl můj okamžik protože jsem celou tuto scenerii pozoroval již přes puškohled. Lesním tichem se rozlehla rána, rodina tlupa se rozběhla všemi směry.Za chvílí již slyším jak bachyně svolává svá selátka zpět do houštiny a nemůže se nějak dopočítat. Jedno zůstalo po ráně v ohni. Byl to krásný úplňkový večer.Děkuji naším patronům za projevenou přízeň.Lovu zdar.
vložil: Josef Vršan
vloženo: 30.8.2012 06:31
zobrazeno: 3907x
hodnocení: 56 hlasů



Komentáře:

31.8.2012 19:29 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar! Joo, když loví páníček, má to Gaston bez práce :-)
31.8.2012 15:57 vložil Jiri Krampera
Lovu Zdar!
31.8.2012 07:42 vložil Václav Cibulka
Lovu zdar!
30.8.2012 22:43 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
30.8.2012 20:53 vložil pepa
Lovu zdar.
30.8.2012 20:53 vložil Milan Ječný
Pepo,lovu zdar.
30.8.2012 20:37 vložil Jiří Vykrut
Lovu Zdar!!!
30.8.2012 20:00 vložil Pavel Procházka
Pro pana Šedu, bez dosledu! Pan Vršan provádí s Gastonem většinou dosled pro kamarády.
30.8.2012 19:10 vložil Jindřiška Padalíková
Upřímné Lovu zdar !!!!
30.8.2012 18:42 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
30.8.2012 18:26 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar tak konečně bez dohledávky:-))
30.8.2012 17:55 vložil Martin Sokol
Lovu zdar, pane Vršan!
30.8.2012 16:08 vložil Jaroslav Novotný
Tak Pepo,přeju Ti velké a upřímné LOVU ZDAR!!!!!!
30.8.2012 14:42 vložil Pavel Procházka
Lovu zdar. 1*
30.8.2012 12:46 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
30.8.2012 12:11 vložil Jan Novák
Lovu zdar, pro doplnění úplněk je až v pátek...
30.8.2012 11:18 vložil Michal Baručák
Lovu zdar!!
30.8.2012 10:41 vložil Jiří Pospíchal, Ing.
Lovu zdar. Hezký příběh.
30.8.2012 10:35 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Zdar!
30.8.2012 09:57 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
30.8.2012 09:34 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!
30.8.2012 09:25 vložil David Rek
Lovu zdar!
30.8.2012 07:19 vložil Vít Švehla
Lovu zdar.
30.8.2012 06:57 vložil J. Král
Lovu zdar. Daří se vám.
30.8.2012 06:56 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.