17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní?
Životní?
vloženo: 11.7.2013 21:19
autor: Radim Seifert

úlovky (svět)

Estonsko
Estonsko
vloženo: 1.11.2017 07:32
autor: Václav Hlaváček

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:48
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Kus
Kus
vloženo: 12.5.2019 09:14
autor: Děda z lesa

zbraně

Brno Effect - úprava pažby
Brno Effect - úprava pažby
vloženo: 1.5.2018 07:34
autor: jirka krbeček

fotopast

Na újedi 3
Na újedi 3
vloženo: 26.10.2017 19:13
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

darček pre kamoša..
darček pre kamoša..
vloženo: 3.2.2016 16:29
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Západ slunce nad šeříki

Fotené z posedu, na kúsok jetelu za šeříki vychádzalo každý večer 10-13 kusov srnčej zvery, za dva dni som tu videl 8 rúznych srncú, radosť sa jen podívat!
vložil: Michal Ferdics
vloženo: 24.4.2016 07:24
zobrazeno: 1200x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

26.4.2016 08:49 vložil Michal Ferdics
Tak to ste ma potešil pane Netík a tak by to aj malo byť, žiaľ v poslednej dobe som sa stretol s niekoľkými prípadmi keď som v Brne na niekoho prehovoril po slovensky a pritom som od neho nechcel žiadny odborný názov, a on sa tváril ako keby som rozprával minimálne po japonsky, preto radšej uvádzam názvy a slová, ktoré sa na seba ani len nepodobajú dvojjazyčne ale naštastie s rozumnými ľuďmi si vždy nájdeme spoločnú reč a o tých ostatných sa radšej nebudem ani vyjadrovať
25.4.2016 21:28 vložil Jiří Netík
Michale, já mám zástupce z Levic a jeho žena je z Krupiny, rubačů jsem měl z Kútů. Kamarády z vojny z celého Slovenska. Vím aj co je žubrienka.
25.4.2016 17:58 vložil Vlasta Szokeová
1***
25.4.2016 14:13 vložil Michal Ferdics
A ešte tá vôňa to sa opýsať ani nedá aj pre mňa je to novinka že orgován (šeřík), rastie len tak na divoko ale v Maďarsku kde poľujem sú ho plné stráne a väčšina remízok a vetrolamov je z väčšej časti tvorená orgovánom, človek si to cez rok ani moc nevšíma ale takto na jar keď vykvitne hneď si to všimnete. A prepáčte my, že tu trochu miešam jazyky ale kedže doma hovoríme po maďarsky, v práci po slovensky, sestra chodila do Brna na Masarykovú Univerzitu a tam som sa aj ja zoznámil s dobrými ľudmi s ktorými som veľa zažil, rád chodím do Nemecka a Rakúska, mám rád ich precíznosť či už vo výrobe zbraní či aút a v dnešnej dobe sa bez angličtiny človek nezaobíde, trocha sa my tých 5 jazykov, ktoré používam niekedy pletie, ale vždy sa snažím rozprávať tak aby my všetci rozumeli, lebo podľa môjho skromného názoru nie je dôležité akej sme národnosti ale dôležité je čo má človek v hlave a v srdci!
24.4.2016 21:04 vložil jiri rajs
Tak to měli pod těmi šeříky nádherný kryt.
24.4.2016 17:41 vložil Jiří Netík
Naozaj pekný orgovan. 1***
24.4.2016 07:45 vložil Jaroslav Vlosovský
1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.