17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Opravdu lovecké štěstí
Opravdu lovecké štěstí
vloženo: 10.7.2012 22:02
autor: Martin Staník

úlovky (svět)

Kyrgyzstán 2018
Kyrgyzstán 2018
vloženo: 18.3.2019 22:34
autor: Petr Korbel

trofeje

Kamarádův raritní
Kamarádův raritní
vloženo: 27.7.2016 15:40
autor: karel marek

zvěř v přírodě

Na naháňce,netrefil...
Na naháňce,netrefil...
vloženo: 31.1.2013 12:39
autor: Pavel Morávek

zbraně

Brno Super
Brno Super
vloženo: 27.2.2012 21:59
autor: Trlifaj Vladimír

fotopast

Nahoře je to nejlepší.
Nahoře je to nejlepší.
vloženo: 7.3.2012 04:48
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

Glejt na krále honu
Glejt na krále honu
vloženo: 12.11.2017 08:23
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Vzpomínka na lišky III.

Při honu na drobnou zvěř v roce 2002. Jsem přišel k oplocení obnovního bloku Polčiná. Vybil jsem zbraň, dal ji na záda přelezl plot a zůstal stát. Za okamžik se přede mnou objevila liška. Zalícím a mačkám spoušť. Nic, málem jsem narovnal kohoutky. Já po přelezení plotu nenabil. Bývalý šéf, Josef Lhotský, po ukončení leče, mně povídá "Teď na tebe lišky budou chodit, protože je nestřílíš". Měl pravdu! V další leči v oplocence u Držkového hrúdu vyběhl lišák sousední kolegové na něj stříleli. Jelikož to měli dost daleko, tak ho jen trošku zpomalili a pro mne už nebyl problém hozenou ranou ukončit jeho život. Pepík měl pravdu. Nechal jsem se s ním na památku zvěčnit. Podívejte se jakou máme obuv. To byla vrácena zakázka botů do Canady. Lesnímu závodu bylo nabídnuto pro zaměstnance za 500 Kč pár.(Za hubičku). Koupil jsem 4 páry. Dva si nechal a pod stromeček jsem dal po páru tátovi a tchánovi. Táta říkal že na střihání vihohradu lepší boty neměl. Když dosloužila vložka tak jsem koupil novou filcovou.
vložil: Jiří Netík
vloženo: 14.11.2020 11:48
zobrazeno: 3618x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

15.11.2020 11:49 vložil Jiří Netík
Ano Jiří, bobr . Škoda, že jsem to nebyl já, mohla mně splnit přání. Jednou jsme při záchranném odlovu ryb odchytli i koi kapra. Když jsem ho pouštěl do rybníčku a chaty na Mirafeldách, tak jsem mu dal pusu. Co kdyby to byla princezna. Naštěstí nebyla, neměl jsem u sebe klíčky od chaty. Cha...cha..
15.11.2020 00:15 vložil Jiří Wenzl
Na kanadské zimy ty boty nestačí, na ty naše někdejší jo. Nyní nám na "zimu" postačí gumáky, když musí být zatepleny filcem, tak hovoříme, že přišla "zima tuhá".
14.11.2020 22:21 vložil Jaroslav Vlosovský
1***
14.11.2020 19:24 vložil jiri rajs
Jiří, podívej se na fotku z 8.11. "Bobr II. Už tu krásku z toho stromu někdo vysvobodil?
14.11.2020 19:16 vložil jiri rajs
1****
14.11.2020 17:45 vložil Laďa Novotný
Taky jsem je od táty měl, ale na chození to moc nebylo, do mrazu dobrý.
14.11.2020 16:27 vložil Vlasta Szo"keová
1***
14.11.2020 12:11 vložil Jindřiška Padalíková
Boty jak na Sibiř! Takové by jste měli fasovat furt, v gumákách zebe (po našem ozábe :) 1****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.