17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první doprovod
Můj první doprovod
vloženo: 20.9.2012 18:23
autor: Michal Šimončík

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon
Bezoar Ibex - turecký démon
vloženo: 6.3.2016 08:07
autor: Radek

trofeje

Hotová trofej
Hotová trofej
vloženo: 2.8.2020 10:56
autor: Milan Jirmann

zvěř v přírodě

Schengenská dohoda I.
Schengenská dohoda I.
vloženo: 12.1.2020 10:07
autor: Jiří Netík

zbraně

Kompletní repase "zetky",moje práce.
Kompletní repase "zetky",moje práce.
vloženo: 29.3.2020 15:06
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Macko
Macko
vloženo: 16.11.2014 17:11
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Gaston -úspěšný dosled

V sobotu sedím na kazatelně když v tom ve 20.30 hod se ozývá příchozí sms.Vzhledem k tomu, že jsem chvílí před tím slyšel kulovou ránu mě to moc nepřekvapilo.Kolega ze sousední honitby chtěl udělat "kontrolu" -nástřelu.Tak jsem slezl z kazatelny, došel k autu, a vydal se do sousední honitby.Gaston jezdí se mnou do lesa pořád, já lovím a on odpočívá na zadní sedačce.Po nezbytném rozebrání situace s kamarádem jsme se vydali na nástřel. Tady opravdu nebyl žádný markant, ani kapka barvy, ani zápory prostě nic. S tímto však nesouhlasil Gaston.Udělal jeden kruh a už jsme vyrazili,jako vždy zcela jiným směrem než ukazoval kamarád.Po 100 m jsme na bukovém zmlazení našli první silný otěr barvy, ujistili se že jdeme dobře.Lončák šel stále po vrstevnici v silném bukovém porostu, kde byl velmi dobrý přehled.Před další bukovou mlazinou jsme ho uviděli jak se zvedá z lože a zatahuje do této mlaziny. Vypouštím ihned Gastona na volno.Nastává krátka štvanice a "rachot" lomoz, ale hlavně hlášení z jednoho místa jasně ukazují na to, že Gaston lončáka drží uvnitř.Pomalu jsem se vydal do houští za Gastonem a kamarád mi svítil silnou baterkou. Nejprve jsme uviděli Gastona a potom už i lončáka, který stál u starého pařezu od vývratu a byl zcela zaujatý Gastonem. Čekám jen na vhodný okamžik a lončáka dostřeluji.Dosled byl asi kolem 600 m.
vložil: Josef Vršan
vloženo: 27.8.2012 06:40
zobrazeno: 1867x
hodnocení: 23 hlasů



Komentáře:

27.8.2012 21:21 vložil Miroslav Franěk
Jste sehraná dvojka!Lovu zdar Gastonovi ,kamarádovi i Tobě Pepo!
27.8.2012 11:28 vložil Tomáš Kraus
Velká gratulace Vám i Gastonovi! Lovu Zdar!
27.8.2012 11:05 vložil David Rek
Další bod pro Gastona. Lovu zdar!!!
27.8.2012 10:57 vložil Masaj
Myslivec bez psa - myslivce půl. Šikovný pejsek. Lovu Zdar!
27.8.2012 07:16 vložil Daniel Vyoral
Je vidět, že je Gaston mazák a nic ho jen tak nepřekvapí. Dobrá práce. Lovu zdar.
27.8.2012 06:56 vložil Lubomír Černý
Lovu zdar,je vidět že jste sehraní a Gaston kabrňák.Kde byla první rána?
27.8.2012 06:52 vložil bohuslav šeda
Dobrá práce to už je na vyznamenání Gston je machr ale i páníček.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.